SkyscraperCity banner

1361 - 1380 of 1392 Posts

·
Registered
Joined
·
2 Posts
Cześć, witam wszystkich na forum. Czytam od dawna, zarejestrowałem się niedawno i postaram się wrzucać informacje z Krakowa i nie tylko. Pozdrawiam.
 

·
Registered
Joined
·
15 Posts
Dzień dobry wszystkim użytkownikom Forum Polskich Wieżowców! Mam na imię Kaśka, jestem z Warszawy. Forum śledzę od dobrych kilku lat, jednak dopiero teraz zdecydowałam się zarejestrować. Nie wiem, czy wniosę coś konkretnego do społeczności, bo jestem zaledwie architektoniczną hobbystką (szczególną entuzjastką modernizmu), ale może uda mi się wrzucić jakąś fotkę od czasu do czasu :) Pozdrawiam!
 

·
Registered
Joined
·
26 Posts
Cześć wszystkim, jestem Szymon i łączę dwa światy - Poznań, gdzie mieszkam aktualnie oraz Katowice gdzie spędziłem większość życia i cały czas jestem często obecny. Forum śledzę od wielu lat, ale chyba nadszedł czas na dorzucenie swoich paru groszy do paru tematów.
 

·
Registered
Joined
·
1,195 Posts
Witam wszystkich bardzo serdecznie! Trochę późno ale kiedyś wypada się przywitać. Mieszkam na Śląsku przez większość część roku. I forum poznałem przez osobę która dawno temu została tutaj zbanowana. Więc jest ciekawie. 😉 Sam stworzyłem konto żeby łatwiej mi się czytało jak w wakacje na nowo odkryłem to forum przez Google.
 

·
Registered
Joined
·
8 Posts
Cześć! Tu Prismus - pochodzę z Dolnego Śląska i obecnie mieszkam we Wrocławiu. Przeglądam Forum od wielu lat, ale dopiero teraz postanowiłem założyć tu konto, by dzielić się swoimi spostrzeżeniami i zdjęciami (głównie z Wrocławia).
 

·
Registered
Joined
·
13 Posts
Witam wszystkich, mieszkam w Ostrowie Wielkopolskim i po wielu latach przeglądania forum postanowiłem bardziej aktywnie zaangażować się w prowadzone tutaj dyskusje. Postaram się też dostarczać jak najwięcej informacji, zwłaszcza z Wielkopolski :)
 

·
Registered
Joined
·
15 Posts
Cześć!

Jestem ze Śląska, mieszkam w Warszawie (Mokotów) po latach przeglądania nadszedł czas żeby zacząć się udzielać :)
 

·
Registered
Joined
·
24 Posts
Cześć, jestem z Wrocławia, czytam forum regularnie od lat i wreszcie (nie wiem dlaczego dopiero teraz) postanowiłem się zalogować.
 

·
Registered
Joined
·
7 Posts
Cześć, jestem z Tarnowskich Gór ale często przebywam też w Warszawie. Forum obserwuję od wielu lat i czas na swoje 3 grosze ;)
 

·
Registered
Joined
·
7 Posts
Dzień dobry 🙂 Postanowiłem się tu zarejestrować, może część z was kojarzy stąd użytkownika Packie, ojca którego nie ma już z nami wszystkimi od pół roku. Ja raczej nie będę udzielał się w zdecydowanej większości w wątkach lotniczych tak jak on robił, ale chętnie poczytam to i owo. Pozdrawiam 👦
 

·
Registered
Joined
·
3 Posts
Witam Wszystkich Forumowiczów, nazywam się

Nazywam się Ewa Harapn i zapraszam do licytacji wejścia na budowę Warsaw Unit w ramach akcji charytatywnej Do Góry Kulami. Będzie to profesjonalny obchód z kierownikiem budowy, który chętnie odpowie na każde pytanie. Pieniądze z licytacji zostaną przekazane na zakup wózków sensorycznych dla dzieci chorych na raka.


Pozdrawiam
Ewa Harapin
 

·
Registered
Joined
·
23 Posts
Dzień dobry,
od dawna obserwowałem - pora dołączyć aktywnie.

Dawid, chłopak z bloków, aktualnie deweloper/inwestor - Metropolia Śląsko-Zagłębiowska (głównie Katowice i Sosnowiec).

Pozdrawiam!
 
1361 - 1380 of 1392 Posts
Top