Skyscraper City Forum banner
1401 - 1420 of 1440 Posts

·
Registered
26 Posts
Dzień dobry wszystkim użytkownikom Forum Polskich Wieżowców! Mam na imię Kaśka, jestem z Warszawy. Forum śledzę od dobrych kilku lat, jednak dopiero teraz zdecydowałam się zarejestrować. Nie wiem, czy wniosę coś konkretnego do społeczności, bo jestem zaledwie architektoniczną hobbystką (szczególną entuzjastką modernizmu), ale może uda mi się wrzucić jakąś fotkę od czasu do czasu :) Pozdrawiam!

·
Registered
69 Posts
Cześć wszystkim, jestem Szymon i łączę dwa światy - Poznań, gdzie mieszkam aktualnie oraz Katowice gdzie spędziłem większość życia i cały czas jestem często obecny. Forum śledzę od wielu lat, ale chyba nadszedł czas na dorzucenie swoich paru groszy do paru tematów.

·
Registered
Kreatywny tytuł
1,904 Posts
Witam wszystkich bardzo serdecznie! Trochę późno ale kiedyś wypada się przywitać. Mieszkam na Śląsku przez większość część roku. I forum poznałem przez osobę która dawno temu została tutaj zbanowana. Więc jest ciekawie. 😉 Sam stworzyłem konto żeby łatwiej mi się czytało jak w wakacje na nowo odkryłem to forum przez Google.

·
Registered
11 Posts
Cześć! Tu Prismus - pochodzę z Dolnego Śląska i obecnie mieszkam we Wrocławiu. Przeglądam Forum od wielu lat, ale dopiero teraz postanowiłem założyć tu konto, by dzielić się swoimi spostrzeżeniami i zdjęciami (głównie z Wrocławia).

·
Registered
13 Posts
Witam wszystkich, mieszkam w Ostrowie Wielkopolskim i po wielu latach przeglądania forum postanowiłem bardziej aktywnie zaangażować się w prowadzone tutaj dyskusje. Postaram się też dostarczać jak najwięcej informacji, zwłaszcza z Wielkopolski :)

·
Registered
3 Posts
Witam Wszystkich Forumowiczów, nazywam się

Nazywam się Ewa Harapn i zapraszam do licytacji wejścia na budowę Warsaw Unit w ramach akcji charytatywnej Do Góry Kulami. Będzie to profesjonalny obchód z kierownikiem budowy, który chętnie odpowie na każde pytanie. Pieniądze z licytacji zostaną przekazane na zakup wózków sensorycznych dla dzieci chorych na raka.

Pozdrawiam
Ewa Harapin

1401 - 1420 of 1440 Posts