SkyscraperCity Forum banner
1421 - 1440 of 1448 Posts

·
Registered
3 Posts
Witam,

czytam FPW i SSC od wielu lat, to już niemal uzależnienie. Niezmiernie mnie cieszy że tyle się w ostatnich latach u nas buduje. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

• Like
Reactions: okruszek11

·
Registered
7 Posts
Cześć,

Jestem z Warszawy, na forum dostałem się tutaj ze strony http://ssc.siskom.waw.pl/ przeglądająć sobie stan budowy dróg pomiędzy Warszawą, a Katowicami (typowa prywata) i zszkowałem się, że jest tutaj tak dużo różnych wątków z różnych krajów :) Z dnia na dzień forum wpadło do głównej listy ulubionych :))

Pozdrawiam,
kozioleq

·
Registered
2 Posts
Witam użytkowników forum. Jestem ze Szczecina.

Od 13 lat regularnie odwiedzam te forum. Pomimo tego, że jestem że Szczecina i bardzo kibicowałem temu miastu w rozwojowi, to się chyba wypaliłem w optymistycznym spojrzeniu na to co u nas się robi. Widać to także w postawie wielu ludzi i organizacji, których działania nie mają większego wpływu na politykę tego miasta. Dobiła mnie ostatnio sprawa Wojska Polskiego i braku tramwaju.

Przez ostatnie 13 lat osiągnąłem też pewna dojrzałość w myśleniu, że życie jest krótkie i musimy mieszkać tam gdzie jest nam dobrze. Coraz śmielej myślę o wyprowadzce do Poznania. Moim zdaniem jedno z lepszych miast do życia w Polsce.

Na koniec mojego powitania pragnę podziękować wszystkim użytkownikom forum za przekazanie mi niebywałej wiedzy dotyczącej infrastruktury, urbanistyki, architektury

·
Registered
15 Posts
Hej! Witam wszystkich miłośników urbanistyki i architektury! Co prawda instytucja forów dyskusyjnych odchodzi powoli do lamusa, niemniej cieszę się, że istnieją jeszcze takie miejsca w sieci jak Skyscraper City: żywe, prężne, bogate w dyskusje, pełne aktualizacji, także fotograficznych oraz tej specyficznej energii płynącej z zaangażowania ludzi. :)

Chętnie się tutaj rozejrzę i, mam nadzieję, zadomowię. ^^
Niedawno przeprowadziłam się do Miasta Królów, tj. Krakowa, rozpoczynam więc nowy etap w moim życiu i swoją obecnością na forum chciałabym ten etap jakby domknąć/podkreślić/zaakcentować.

Pozdrawiam wszystkich! 🐰

1421 - 1440 of 1448 Posts