Skyscraper City Forum banner

aa

Status
Not open for further replies.
1 - 8 of 8 Posts

·
Registered
6,700 Posts
Svidja mi se sto si sunce iskoristio kao mamac za oko, te mi vuce pogled sa ove sumorne desne strane na kojoj se vide blokovi betonskih skalamerija. Vidi se sklad prirode i ljudske naseobine u najboljem smislu, nekako mi boje ne odudaraju jedna od druge, pa je i lako za gledanja, rt na lijevoj strani mi budi nekakva osjecanja za nesto neocekivano i novo iza, greben u centru grada kao znak nadmocnosti prirode i opomena da nista nije savrseno. Da ne duzim 10/10. :)

·
Powered by Jet-A1
34,554 Posts
Tonći, pa zašto ovu? Imaš bar 5 duplo boljih panorama. :D
Počevši od Kozjaka, pa do one sa Sućidra, put Splita 3. Upravo zato jer znam da možeš puno bolje, da san ti samo 7. Malo je sve presvitlo i fali kontrasta. A nije mi nešto ni pogled s ove zgrade (kad znam kako je sa Sućidra, ili iz Papandopulove, niz Poljičku). A znam da i ti to znaš. ;)

·
Lega
2,438 Posts
I šta sad jebiga... Pa reko sam na onoj temi da ću ti dat cenera kad staviš poll... Pa nemogu ti dat dvije cenke za istu sliku... :D :D

I moram napomenit kako me na slici živcira samo ova 'jumbo' reklama za pivo čini mi se... :D

·
Registered
221 Posts
Discussion Starter · #7 ·
Ballota,ne znam što fali ovoj panorami,ova mi je jedna od najdražih,a pogled sa zgrade je odlićan.

1 - 8 of 8 Posts
Status
Not open for further replies.