SkyscraperCity Forum banner
21 - 40 of 43 Posts

·
Stop the World...
830 Posts
Srpski forum....ko zadnji ostane, neka ugasi svetlo:(
Adio, odoh ja na moj stari dobri EE forum...sta meni ovo treba, nisam ja nikad ni trazio ovaj forum.
E pa ni ja burazeru, a sta ces kad te zatvore u istom pod(fo)rumu sa maminim tinejdzerima koji kvase posteljinu sanjajuci o bradatim cikama punih puskica i subarica :doh:
Izem ti sprski pod(fo)rum...

:cheer:

·
Stop the World...
830 Posts
hrvatski srbi... tu frazu je osmislio ante pavelic, on je prvi to trudio se da uvede... izgleda njegov duh jos uvijek zivi
:doh: Cini mi se da je nekim od nasih prekodrinskih burazera nestalo joda :
Citiram Misu Janketica :laugh: http://www.bbminakva.co.yu/

Nedostatak joda može izazvati:

* Smanjenje koeficijenta inteligencije za 10 do 15 poena (na nivou celokupne populacije)!
* Oštećenje mozga i mentalnu retardaciju!

* Upalu štitne žlezde!
* Poremećaj endokrinog sistema!

·
Stop the World...
830 Posts
Pokaži malo poštovanja.
Kvazimodom možeš da zoveš skupštinu opštine Vrčin ili most na Dunavu, ali pazi malo kako nazivaš jedan Božiji hram. Meni smeta.
Pajo pajceku :doh:
Meni se sve cini da Gospod' Bog smatra Srbiju svojim privatnim klozetom... A Srpski narod, toalet papirom :toilet:

·
Banned
4,789 Posts
CVRKI posto ti mi ne djelujes ni kao klozet ni kao toalet papir jedino sto ostaje je spona izmedju ta dva...
jedino logicno objasnjenje, bar koliko moj bezjodni mozak moze to da smisli

·
Registered
1,536 Posts
Zelim samo da dodam jenu rec na ovu raspravu "SRAMOTA". O cemu je ovaj forum rasprava ko je izbeglica, i kako se ko opedeljuje. Ovo je prilicno tipicno za sve nas. Kada smo bili u EE forumu svadjali smo se sa albancima i sta ti ja znam, sada njih nema pa se koskamo izmedju sebe. Imamo mi jos sto sta da naucitmo.

·
Registered
1,536 Posts
BEOGRAD

21 - 40 of 43 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.