Skyscraper City Forum banner
1 - 10 of 10 Posts

·
Wal się ciapku.
1,123 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Byłem sobie na wycieczce w Kłodzku….Jestem oczarowany tym miastem. Niby Kłodzko samo w sobie nie jest duże, ale prezętuje piękny styl, wielkie bogato zdobione kamienice, przepiękny ratusz. Niestety tak jak każde Polskie miasto jest bardzo zaniedbane kamienice wokół rynku są odrestaurowane, ale te na tyłach rynku już niestety nie, o to kilka fotek
Milej zabawy;)

Moze najpierw co było a co jest...

Zdjęcia te zrobiłem w muzeum na Twierdzy Kłodzkiej.

Widok ze szczytu twierdzy...

Takich okazów jest w Klodzku bardzo dużo ale większość jest w opłkanym stanie

Piękny ratusz...

Bardzo ładny kościuł pod wezwaniem Wniebowzięcia N.P Marii...

:cheers:

·
Registered
463 Posts
Byłem tam jeden jedyny raz. Miasto zrobiło na mnie bardzo dobre wrażenie. Wogóle cała Kotlina Kłodzka to fajna okolica. Muszę się tam kiedyś wybrać conajmniej na weekend.

·
Registered
3,149 Posts
Byłem raz w Kłodzku i miasto totalnie mnie zauroczyło. Jest niesamowite. Budynki jak to już powiedział Madolski są tak niesamowite, że niektórych to by siężadna stolica nie powstydziła. Szkoda tylko że zaniedbanie i nie wypromowane... W gazetach o Kłodzku piszę się chyba tylko a propos Lewina Kłodzkiego i Violetty Villas. A szkoda. Wraz z Jarosławiem absolutna czołówka średniej wielkości miast w Polsce.

·
Registered
4,209 Posts
Klodzko to śliczne miasto i na mnie zrobiło piorunujące wrażenie. To zaledwie 30 tys. miasto powala na kolana i bije miasta o wiele większe. Według mnie stare miasto jest dość zadbane i część ulic Śródmieścia również.

·
Wal się ciapku.
1,123 Posts
Discussion Starter · #6 ·
Stanowczo najpiękniejszym elemętem który tam widziałem był ratusz...przepiękny

·
S919 (Opava) - Gliwice
2,702 Posts
Oj tak, Kłodzko to urokliwe miasto, ale chyba najbardziej zaniedbane wsród wszystkich miast(eczek) Kotliny Kłodzkiej (zwłaszcza w porównaniu z miastami-uzdrowiskami, ale to oczywiste, że tam jest ładowana kasa).

·
Wal się ciapku.
1,123 Posts
Discussion Starter · #9 ·
z tego co ogólnie zobaczyłem w kotlinie to prawie wszędzie śa jakies zaniedbane budynki... a szkoda bo większośc jest naprawde piękna

·
Registered
4,209 Posts
Cała Kotlina Kłodzka mnie urzekła i staram się tam być przynajmniej raz w tygodniu:)

Gdyby tylko jeszcze droga nr 46 była dobra:eek:hno:

1 - 10 of 10 Posts