SkyscraperCity banner

101 - 120 of 596 Posts

·
Registered
Joined
·
4,126 Posts
Stal będzie musiała zadowolić się występami w najlepszym wypadku na poziomie III ligi. Wówczas frekwencja może być jeszcze niższa niż obecnie, bo w końcu KS Zaczernie czy Chełmianka Chełm nie są zespołami, które przyciągają kibiców na stadiony.[/url]
:lol:
 

·
Registered
Joined
·
2,053 Posts
na Chełmiance w poprzednich latach często bywało ponad tysiąc widzów... Stadion mają nie najgorszy. W tym sezonie gorsze wyniki to i frekwencja spadła do 500-700 osób.
 

·
Registered
Joined
·
358 Posts
Ja tez nie rozumiem tego smiechu , SW to miasto gdzie nie ma tradycji spedweja , siatkowki , recznej i chyba moge to zapisac basketu . W SW obojetnie jaki by byl stadion , jak tylko beda chcieli to pilka nozna bedzie sportem nr 1 .Przyjdzie czas i ja w to wierze ze SW bedzie reprezentowac podkarpacie , bez wstydu o burdy , antybluzgi i inne , jeszcze przyjdzie tu kasa.
 

·
Registered
Joined
·
4,126 Posts
No widzę że muszę wytłumaczyć co mnie rozśmieszyło. Tak się akurat składa, że dla Stali Stalowa Wola mecz z Chełmianką Chełm byłby jednym z ciekawszych w sezonie. Gwarantuje wam, że byłaby większa liczba kibiców niż na przeciętnym meczu 2 ligi. A jeżeli chcecie wiedzieć dlaczego to spytajcie się kolegów kibiców. Tutaj akurat nie mam pretensji, że autor nie wiedział o takich sprawach. No pewnie nie interesuje się piłką nożną na poziomie niższym niż Liga Mistrzów.

No ale jeżeli się nie interesują piłką na niższych szczeblach to jak mógł postawić Chełmiankę obok KS Zaczernie. Ludzie Chełm to miasto większe od Stalowej Woli. Byłe miasto wojewódzie. Jak można postawić takie miasto obok wioski spod Rzeszowa. To wynika z tego że ten gość który pisał ten artykuł jest wtórnym analfabetą. Tak to jest, że dziennikarze czasem piszą pierdoły a inni to bezkrytycznie przyjmują. A wystarczyło włączyć wikipedię i sprawdzić ilu mieszkańców ma Chełm!!!

Tłumaczenie na czym polega różnica pomiędzy Chełmianką Chełma a Limblachem Zaczernie to taki poziom jak tłumaczenie różnicy pomiędzy Stalą Stalowa Wola a Kantorem Turbia!
 

·
Registered
Joined
·
170 Posts
To, że kibice za sobą nie przepadają to inna sprawa i to może być argument za większą widownią. Jednak dalej twierdze, że Chełmianka nie jest ciekawym rywalem, bo nie osiągneła w piłce niczego.
Koniec OT
 

·
Stary Rower
Joined
·
394 Posts
Śmiem twierdzić, że tych "zwykłych" kibiców wcale by więcej nie przyszło. No chyba że byłby to mecz na szczycie. Za to sektory szalikowców powinny się zapełnić bez problemu.
 

·
Registered
Joined
·
358 Posts
a co w tym Chelmie jest oprocz bylych urzedow wojewodzkich ? Ranga miasta nie oznacza sie liczba ludnosci . Smiem twierdzic ze jest wiele miast w Polsce o wiekszym potencjale , a to dzieki zlozom , zakladom , uczelnie , autostrady , to jest potencjal a w Chelmie liczba ludnosci pewno jest duza ale mlodych zapenie malo .Nie porownywajmy SW do Chelmna , SW ma o wiele wiecej potencjalu , i raczej dobrych wlodarzy.
 

·
Banned
Joined
·
97 Posts
Kuzwa...!!!ani jednego pracownika na budowie stadionu.Czy kuzwa ktos to ogarnia?panuje nad tym?Czas ucieka a goscie sobie jaja robia.I jeszcze jedno....Czemu nadal to boisko ogrodzone jest takim wysokim plotem jak w obozie koncentracyjnym.Rozumie budowa ale ona jest po drugiej stronie boiska.Jest ogromna roznica ogladac mecz bezposredno widzac boisko a tym kiedy przed naszymi oczami stoi ogromny plot .Przeciez mozna go obnizyc do wysokosci np 120 cm.Czy to az takie kosztowne??Czy moze brak woli ,checi i zarzadzajacy maja to po prostu w dupie??Przepisy zalecaja teraz likwidowac takie wysokie ploty!!!!!
 
101 - 120 of 596 Posts
Top