SkyscraperCity banner

?

1 - 14 of 14 Posts

·
bezrobotny
7,149 Posts
Zepsuli trochę iluminację różnobarwnym światłem. Za zdjęcie 9. Bardzo fajna zabawa językowa w tytule:D

·
Moderator
13,240 Posts
Discussion Starter · #10 ·
Krzewi, jakbyś chciał trochę więcej nocnych, to są tutaj, głównie na stronach 6,7 i 8 :)

http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=1463656&page=6

W ogóle to najbardziej lubię zdjęcia nocne, może dlatego, że wychodza mi lepiej niż dzienne :p
A poza tym, po prostu lubię noc, mrok, ciemność, oczy mi wtedy odpoczywają. Słońce mnie razi, skóra od niego piecze, a czosnek zabija.. ups, to nie to ;)

·
Zjadam dzieci, polecam !
8,721 Posts
Ja przez urok nocnych zdjęć a w szczególności przez nocne panoramy dużych metropolii zająłem się stroną poświęconą wieżowcom. :) Ma to swój niepowtarzalny urok. Iluminacje, reszta oświetlenia, łuna nad miastem. Mógłbym na taki widok patrzeć i patrzeć...ah :)

·
o mój Śląsku
6,009 Posts
A ja się dobry moment zastanawiałam nad wodą, zanim rozpoznałam kamień :)

·
Moderator
13,240 Posts
Discussion Starter · #13 · (Edited)
To jest ławka. Granitowa.
Ma następujące wady:
- wygląda jak nagrobek
- nie pasuje do otoczenia
- cholernie zimna, jak jest chłodno to się na niej nie da siedzieć
- śliska (jak się człowiek spieszy, to dziwne rzeczy robi - tu odpada przebieganie przez nią, chyba że się zębów chcemy pozbyć)

Ma też zalety:
- łatwo się myje
- Sukiennice sie w niej odbijają

Aha, jest jeszcze jedna wada - jest za wąska, żeby sie całe Sukiennice odbiły

Wolałbym zwykłe drewniane :)

Zepsuli trochę iluminację różnobarwnym światłem. Za zdjęcie 9. Bardzo fajna zabawa językowa w tytule:D
Jest jakaś niewielka część moich zdjęć, które powstają dopiero po tytule - mam tytuł, który mi się podoba, zastanawiam się nad wizją i dopiero potem robię zdjęcie. Ale to nie to zdjęcie ;) tutaj najpierw był kadr, a potem dopiero tytuł.

·
o mój Śląsku
6,009 Posts
Wiem, że to granitowa ławka, zdaje się, że z drugiej strony też takie są - siedziałam tam niedawno w oczekiwaniu na hejnał :)

1 - 14 of 14 Posts