SkyscraperCity banner

1121 - 1140 of 1222 Posts

·
Registered
1,428 Posts
Дааааа, още едно хубаво топ ексклузивно място замина...скапана сграда за това място...но типично все пак сме в мутро ланд...

·
Registered
151 Posts
Тази сграда ще е красива в "Славейков", "Изгрев" и т.н., но мястото, на което ще е, заслужава и задължава нещо много по-красиво!
Напълно съм съгласен, че поредното топ място в града е пропиляно. Жалко, много жалко.

·
Registered
5,229 Posts
В славейков и изгрев между санирани и несанирани блокове ще е идеалка, ДА.... точно толкова ще се връзва, колкото Арена Бургас се връзва с панелно полусанираната среда...
Мястото е по- скоро пропиляно, но далеч по- добре, защото при други инвестиционни намерения там изобщо нямаше да видим нова сграда

·
Registered
1,742 Posts
Сградата се връзва визуално с Марината. И наистина, както Пачо спомена, ако си спазят фасадния детайл, ще се получи нещо приемливо. Стига да няма видими климатици и сателитни чинии. 🤪

·
Registered
5,229 Posts
съдейки от рендерите сградата ще е добре осветена, не си спомням хотел марина дали е осветен , но резиденцията мисля че ще е доста красива вечер

·
Registered
1,428 Posts
съдейки от рендерите сградата ще е добре осветена, не си спомням хотел марина дали е осветен , но резиденцията мисля че ще е доста красива вечер
То хубаво все съдите по рендерчета и ви рендеросват от всякъде ама после като ви изтропат меден руднишкия пореден стиропориран куб с ултра хипер свръх мазилка пак ще подсмърчате...
Съдейки по рендерите...щяло добре вечер на лунна светлина да изглежда... ха ха ха ха абе хора вие сте големи льольовци наистина!

·
Registered
5,229 Posts
хаха, трол платен.. тук отново сивото не ти достигна,но нищо то е хубаво да ти се вижда 😀
не те пуснаха куките на протеста май а??

·
Registered
1,428 Posts
Не пускат, ама тука по пет кинта на пост поне ще плащат, от БСП то тоя път с чисто нови петолевки щели да плащат, заредили са пачки и ще има за всички от сърце

·
Registered
12 Posts
Интересното е, че на рендерите избирателно са включени само част от съседните сгради, а на мястото на малката къщичка в съседство е показана гола поляна ;).

·
Registered
1,742 Posts
Да си призная, чак след като прочетох интервюто с EmBu321 в Капитал, видях, че в проекта за новия площад има голям пилон по средата. Освен, че ще се вижда отдалече, каква друга функция ще има, любопитен съм.

·
Hell's Architect
2,331 Posts
не знам за мен този пилон е най-слабата част в проекта , може пак да има някаква по-височка кула някъде в зоната, с панорамна тераса, кафе, ресторант etc ще има много по-голям смисъл.

·
Registered
2,721 Posts
Водещи компании от високотехнологичния сектор се събират в Бургас на годишна конференция

Тя е сред първите събития в програмата на новия Конгресен център на територията на зоната за обществен достъп в Пристанище Бургас.По време на конференцията ще бъдат направени анализ на сектора на бизнес услугите с висока добавена стойност у нас и прогноза за отражението на глобалната пандемия върху него през 2020 г. Ще бъде начертана посоката за развитие на индустрията.В събитието ще вземат участие представители на най-големите технологични компании у нас, местните власти и правителството.

За Бургас е чест да бъде отново домакин на този престижен форум.Годишната конференция на Асоциацията за иновации, бизнес услуги и технологии (AIBEST), която доскоро носеше името Българска аутсорсинг асоциация, ще се проведе на 2 октомври, петък.
571306

1121 - 1140 of 1222 Posts