SkyscraperCity banner
Status
Not open for further replies.
1 - 2 of 2 Posts

·
Wydra
1,863 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Cześć, zakładam nowy wątek, bo nie znalazłem w inwestycjach kolejowych czegoś takiego. A mianowicie chodzi mi o umieszczanie map sieci kolejowej, mnie najbardziej interesują moje własne okolice, a więc Suwałki, oczywiście Podlaskie no i Warminsko Mazurskie, bo przecież z Suwałk do Olecka, Ełku się jeździ. Wrzucajcie na forum mapy aktualne, także historyczne, a także te, które pokazują już zawieszone, zlikwidowane, czy wogole nie istniejace linie kolejowe. A do założenia tego tematu zaintrygował mnie artykuł: http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=419239&page=5 W pierwszym artukule na tej stronie jest taka mała dosyć nieszczególowa mapka sieci kolejowej, zaczęło mnie zastanawiać czy te oznaczenia na przykład z Gołdapi do węgorzewa, to też linia kolejowa. Tak się pytam, no bo niestety teraz jestem w Wiedniu i nie mogę tam wpaść żeby zobaczyć. A tak przy okazji, to jest mój pierwszy raz na forum, i wszystkich serdecznie pozdrawiam. :)

·
Registered
66 Posts
Jeśli chodzi o aspekt historyczny rozwoju (i zwoju) sieci kolejowej w Polsce najlepszym źródłem informacji jest ten serwis. Znajduje się na nim również interaktywna mapa, której fragment został zresztą wykorzystany w cytowanym przez Ciebie wątku, dotyczącym Rail Baltica.

1 - 2 of 2 Posts
Status
Not open for further replies.