SkyscraperCity Forum banner
621 - 640 of 2188 Posts

·
Registered
1,873 Posts
"Będąc dziś na budowie przeprowadziłem kilka fajnych rozmów. Dowiedziałem się min. tego,że już na początku maja rozpoczną się wykopy na ulicy, które połączą dwie strony parkingów. Żeby to zrobić najpierw trzeba wylać strop nad wykonaną częścią parkingu, gdyż będzie tamtędy puszczony ruch dojazdowy dla mieszkańców i użytkowników garaży."

Czyli parkingi będą połączone pod ziemią, tunelik będzie. :cheers:

·
Registered
2,652 Posts
@xpietya dzięki wielkie za zdjęcia :) Fajnie to wszystko wygląda z góry.

Przy okazji, chciałbym życzyć wszystkim użytkownikom tutaj zaglądającym, zdrowych, wesołych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy.

PS: Zapraszam do dołączania do grupy.

·
Registered
52 Posts
Świetne zdjęcia. Odwiedziłem Suwałki pierwszy raz od dłuższego czasu i naprawdę jestem b. mile zaskoczony zmianami jakie następują nie tylko przy tej inwestycji ale w całym mieście. Szkoda że ta galeria nie powstała trochę wcześniej, bo teraz w dobie kryzysu cały wschód waliłby do nas drzwiami i oknami.
PS
wielkie dzięki suwalskim fotografom za świetne dokumentowanie postępów na budowie

·
Registered
London // Warsaw // Suwałki
1,850 Posts
ktos zrobi fotorelacje z ustawiania piatego zurawia ? ;) widze na ostatnich zdjeciach ktos mieszka w blokach na Korczaka? czy tylko z klatki schodowej? ;) ciagly wzglad ma na plac budowy jezeli mieszka w tym bloku :D wypas :nuts:

Wesolych Swiat Zycze Wam Wszystkim :)

·
Registered
841 Posts
Fotki "z góry" wyjątkowo fajne. Z żurawia ciekawe panoramki - ale co do Plazy - myślę że te z bloku na przeciwko są super. Aż prosi się o lekkie zbliżenie i zrobienie panoramki...
Też dziś zerknąłem co się dzieje na budowie. Cisza... Święta.
Fotki jednak mam więc zamieszczam. Pozdrawiam i Wesołych Świąt

·
Registered
London // Warsaw // Suwałki
1,850 Posts
teraz jak zobaczylem ten filmik to jeszcze bardziej zatesknilem do Suwalk i okolic :) ptaszki spiewaja :D wies dookola :nuts:

·
Registered
2,652 Posts
Dosłownie zaglądnąłem dziś na teren Plazy zobaczyć jak tam panom idzie budowa - noi bardzo fajnie. Ciągle rozbierają wnętrze aresztu, z fundamentami podsunęli się bliżej garaży. Fajnie, fajnie - oby takie tempo trzymali do końca. :) Niestety na parking nie zajrzałem, więc nie powiem jak praca idzie z tamtej strony...

A tutaj taki bunus ;)

621 - 640 of 2188 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.