SkyscraperCity Forum banner
681 - 700 of 2188 Posts

·
Registered
2,654 Posts
Mam nadzieję, że jeżeli i ja wstawię jeszcze kilka fotek, to się nikt nie pogniewa ;)
A gdzie tam. Czym więcej zdjęć - tym lepiej. Każdy człowiek ma swoje ujęcie i każdy ukazuje, wyszczególnia na swoich zdjęciach co innego. To czyni, iż śledzenie budowy nie jest jednostajne i monotonne.

PS: Swoje fotki robisz zwykłą cyfrówką?

·
Registered
461 Posts
ArtP masz ode mnie plusa, Mycha tak robił zdjęcia ,że mnie nie widać. A na Twoich jestem!. Jako,że pokręciłem się trochę przy ptaszku to żal by było nie skorzystać i nie zamienić kilku słów, no więc zamieniłem i oficjalnie informuję, że mamy pewnego drugiego insidera. Pierwszy na razie sam się nie ujawnił to nie naprowadzę Was kto nim jest (i nie chodzi mi o Xpietia). Drugi jak się tylko zagospodaruje u nas w Suwałkach to będzie pisał i robił zdjęcia i to z fajnej perspektywy. :banana:

·
Registered
1,873 Posts
ArtP masz ode mnie plusa, Mycha tak robił zdjęcia ,że mnie nie widać. A na Twoich jestem!. Jako,że pokręciłem się trochę przy ptaszku to żal by było nie skorzystać i nie zamienić kilku słów, no więc zamieniłem i oficjalnie informuję, że mamy pewnego drugiego insidera. Pierwszy na razie sam się nie ujawnił to nie naprowadzę Was kto nim jest (i nie chodzi mi o Xpietia). Drugi jak się tylko zagospodaruje u nas w Suwałkach to będzie pisał i robił zdjęcia i to z fajnej perspektywy. :banana:
Fajnie będzie, jeżeli oprócz Plazy uda się mu obfocić Suwałki z punktu widzenia żurawia.:cheers:

·
Registered
London // Warsaw // Suwałki
1,879 Posts
to dobrze, o zachodzie slonca wychodza bardzo fajnie ;) to dodaje profesjonalizmu (ktorego Ci z reszta nie brakuje)
ale na fotki czekam :D

681 - 700 of 2188 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.