SkyscraperCity Forum banner
21 - 40 of 197 Posts

·
Wydra
2,067 Posts
Suwałki Osiedle Północ 2009.05.23

Moja pierwsza prawdzowa fotorelacja, mam nadzieję, że się spodoba, Mountjoy chciałeś Suwałki latem. Fotki z centrum zrobię może jutro.

Park, Manhattan

Policja, Plaza

Szpital

Na północny-zachód od Kowalksiego

Na północ od Kowalskiego

Z okolicy garaży między Kowalskiego 10a/8b

Widok na południe ulicy Paca

Park z fontanną przy Gimnazjum Nr 6

·
Wydra
2,067 Posts
Nie, ten filmik, to nie mój, ale chyba z drugiej klatki mojego bloku. A wiatraczek widać jeden - jakbyś się przyjrzał, przy Kowalskiego 12, tylko, słabo akurat na tej fotce, ale na żywo lepiej. Ja też wrzucę dziś filmiki z mojego okna i parę fotek wiatraków.

·
Registered
3,802 Posts
może się mylę, ale czy w tym żółtym parterowym jest sklep ze sprzętem do gospodarstwa wiejskiego?

·
Wydra
2,067 Posts
Panoramka

Fotki z dzisiaj, robione z parkingu przy cmentarzu na Reja:

Cała panoramka, wrzuciłem w troche większej rozdzielczości

Rejony Paca

Czerwone Dachy

Falka, Pułaskiego, Kaufland

·
Registered
532 Posts
5 sekunda w pierwszym filmie;) wielkomiejsko to wyglada. az dziwne,ze nie zrobiles takiego zdjecia, przy odpowiednim ujeciu mogloby byc ciekawe.

Dla osob nie bedacych nigdy w Suwalkach:nie myslec, ze Suwalki to tylko bloki - to jest jedno z osiedli, PRLowskie blokowisko, reszta miasta wyglada inaczej.

pzlotnik mial ladne zdjecia robione latem, bo widzialem w innym watku, okolice ratusza, moglbys zapostowac je tez tutaj.

·
Wydra
2,067 Posts
Mountjoy, właśnie wiem, że muszę przejechać się do centrum porobić foteczki. Tylko, że mam obowiązki u mnie na wsi (za dzialkami Czarnoziem) a to niestety nie jest po drodze do centrum, któregoś wieczorka na pewno się wybiorę na fotorelację. Jeszcze jakieś życzenia ktos ma? Którą część miasta obfocić??

·
Registered
3,802 Posts
Suwałki to nie tylko blokowiska, ale na ,,Północy" mieszka ponad połowa mieszkańców tego miasta, a w centrum poza Kościołem i ratuszem przy Kościuszki, oraz budynkiem dworca PKP nie ma nic szczególnego, dlatego nie ma Suwałk na turystycznej mapie Polski, Suwałki to zbyt nowe miasto.

·
Wydra
2,067 Posts
21 - 40 of 197 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.