SkyscraperCity banner
1 - 20 of 26 Posts

·
Registered
99 Posts
Discussion Starter · #1 · (Edited)
w marcu wybralem sie na maly urlop do sydney (aus), auckland (nz) i brisbane (aus) tu przedstawiam Wam zdjecia z pobytu w Sydney.
pozdr.

·
3D
7,274 Posts
Podobno mieszkancy nazywaja Sydney najpiekniejszym adresem na Ziemi :)

Swietne zdjecia.

Utzon'owska Opera - wspaniala
W panoramie rzucaja mi sie oczy dwa nowe wiezowce: ten Fostera ( nazwy zapomnialem i Piana ( Aurora Place, z tym takm swietnym dachem na parterze ).

Ogólnie miastu trudno odmówic dobrej architektury, chociaz ciezko nie zauwazyc, ze te wiezowce wygladaja troche inaczej - jakos specyficznie.

Ta jedno szynowa kolejka zawsze mi sie podobala.

No i jeszcze ten klimat...

·
Registered
32 Posts
W Sydney planuje 40 urodziny...Wow.. fotki sa bardzo zachecajace.bedzie naprawde przyjemnie pobyc kika uroczych dni w tym fascynujacym miescie. Prosze o coments tych ktorzy juz tam byli jak bylo???

·
Krakus rodowity
5,218 Posts
Ładne zdjęcia. Marcowy wypad w strefę podzwrotnikową na pewno się udał ;)

·
Registered
99 Posts
Discussion Starter · #8 ·
Gaysir said:
W Sydney planuje 40 urodziny...Wow.. fotki sa bardzo zachecajace.bedzie naprawde przyjemnie pobyc kika uroczych dni w tym fascynujacym miescie. Prosze o coments tych ktorzy juz tam byli jak bylo???
musze Cie uprzedzic, jak juz tam pojedziesz to bedzisz chcial tam spedzac kazde swoje urodziny...ja z pewnoscia tam wroce, zwiedzilem juz sporo miejsc na ziemi ale sydney nie da sie opisac slowami, tam jest po prostu BO-SKO!!!

·
Registered
4,159 Posts
Ależ tam jest pięknie - wszędzie czysto , ładnie zagospodarowane , piękna roślinność , super architektura - żyć nie umierać :) Wiedziałem , że Sydney jest pięknym miastem , ale teraz to się zajarałem na maxa - musze się kiedyś tam wybrać !!!

·
...
2,120 Posts
Swietny skyline, gesta zabudowa, ladna, czasem genialna architektura, czysto. Jestem pelen podziwu, ze w Sydney udalo sie stworzyc az kilka obiektow charakterystycznych (opera, most nad zatoka, kolejka). Tylko pogratulowac. Natomiast nowy wiezowiec Fostera swietnie uzupelnia skyline.

·
The Promised Land
469 Posts
Dzięki za zdjęcia. Można się rozmarzyć.
Mimo, że większą sympatią darzę Nową Zelandię, Australia zwala z nóg.

·
Registered
934 Posts
wytlumacz mi ktos, dlaczego w polsce jak podswietla sie budynki to na jeden jakis bzdurny kolor,a za granic tych kolorow jest mnustwo !!

·
3D
7,274 Posts
Musze przyznać, że odgrzebałem ten wątek i ujrzałem te zdjecia jeszcze raz i jestem chyba pod jeszcze wiekszym wrażeniem tego miasta niż kiedyś...
No i hug pięknie je zrobił i jak to dobrze, że nie wywalił...

Dziękuję ! :)

ps moj 1600 post, jaki piękny jubileusz

·
Registered
2,356 Posts
Musze przyznać, że odgrzebałem ten wątek i ujrzałem te zdjecia jeszcze raz i jestem chyba pod jeszcze wiekszym wrażeniem tego miasta niż kiedyś...
No i hug pięknie je zrobił i jak to dobrze, że nie wywalił...

Dziękuję ! :)

ps moj 1600 post, jaki piękny jubileusz
Dzięki Ci Jakubie :master:

Jakoś poprzednio przeoczyłem wątek a zdjęcia naprawdę dobre!

Hug - zazdroszczę!

·
Registered
1,710 Posts
musze Cie uprzedzic, jak juz tam pojedziesz to bedzisz chcial tam spedzac kazde swoje urodziny...ja z pewnoscia tam wroce, zwiedzilem juz sporo miejsc na ziemi ale sydney nie da sie opisac slowami, tam jest po prostu BO-SKO!!!
Fajnie bo niedawno sie zdecydowalem ze po ukonczeniu studiow aplikuje o pobyt w Australii lub Nowej Zelandii:)

1 - 20 of 26 Posts