Skyscraper City Forum banner

?

1 - 20 of 23 Posts

·
Registered
481 Posts
Trochu smiszno, trochu straszno :naughty:

·
Registered
8,887 Posts
^^
Jak dla mnie ani smiesznie, ani strasznie, za to obrzydliwie. Dziwie sie, ze taki elokwentny;) narod kopiuje ta debilna tradycje z USA, jeszcze troche i zaczniecie obchodzic Thanksgiving Day nad Wisla:lol:

Zdjecia nie oceniam, bo nie moge sie na nie patrzec :puke:

·
Registered
Szczecin
14,781 Posts
^^
Jak dla mnie ani smiesznie, ani strasznie, za to obrzydliwie. Dziwie sie, ze taki elokwentny;) narod kopiuje ta debilna tradycje z USA, jeszcze troche i zaczniecie obchodzic Thanksgiving Day nad Wisla:lol:

Zdjecia nie oceniam, bo nie moge sie na nie patrzec :puke:
Zdjęcie rzeczywiście ohydne, bardziej kojarzące się z jakims horrorem typu "Noc żywych trupów" niż z konkursowym urbanem a tym bardziej z zakupami świątecznymi.
Polska to taka dziwna kraj co lubi małpować zwyczaje innych krajów vide Walentynki czy Hallowen (osobiście zlewam się na te "święta" ciepłym moczem), mam nadzieję że indyków nie będziemy masowo ubijać. Wystarczy że w okresie Świąt Bożego Narodzenia po katolicku znęcamy się nad karpiami :bash:

Zdjęcia również nie będę oceniał :eek:hno:

·
Registered
2,815 Posts
ogólnie również byłem na Zombe Walk z lusterkiem ale nie wydaje mi się aby był to dobry 'event' na ten konkurs, chyba że w szerszym kontekście, bo tutaj mamy praktycznie portret 'okolicznościowy' a nie urban.

ale tytuł udany :D
nie oceniam.

·
Registered
4,456 Posts
Mi się bardzo spodobało :) Ale taki już mój gust. Zostawiam 9.

·
o mój Śląsku
6,009 Posts
A tak z ciekawości, co to za okazja? Myślałam, że Black Friday, dopóki nie zobaczyłam polskich napisów. Jakieś spóźnione Halloween?

·
Rah'ma'dul
13,771 Posts
Discussion Starter · #17 ·
Jakby na UPC były same nudne zdjęcia, to by nie było zabawy :D Jak widać ta i moja druga fota wzbudza solidną dyskusję, oceny od najniższych po wysokie. Urbanned pyta się jak rozruszać UPC. Otóż wg mnie właśnie tak. Dawać takie zdjęcia, które nie będą jednoznaczne :)

·
Registered
630 Posts
^^Nabijając licznik, pragnę tylko wtrącić drobną uwagę: dawać zdjęcia, które nie są jednoznaczne, ale jednak mimo wszystko mające coś wspólnego z Jej Wysokością URBANEM. Sławku, jeżeli widzisz w tym zdjęciu urbana, to ja poproszę o następną kolejkę. :cheers: I może również zobaczę.

·
Registered
20,850 Posts
^^
Nabijając...
Jakże ładnie Pan operujesz ironią i sarkazmem. ;) :D

Sławek zadziwiał mnie nie raz, nie dwa. Często w negatywnym tego słowa znaczeniu, jednak częściej pozytywnie. Dziś zmarszczyłem czoło po raz kolejny, choć tok myślenia i gust autora wzbudzają moje zainteresowanie. :)

Ode mnie bez oceny.

:cheers:

1 - 20 of 23 Posts