SkyscraperCity banner

3561 - 3580 of 3588 Posts

·
Registered
Joined
·
3,736 Posts
I jeszcze taka informacja dla malkontentów. Postawili bankomat pod ścianą. Z daleka to chyba Euro coś tam. 4x taki jak to logo Lidla i też żółto - niebieski. I owszem. Ten to dopiero się rzuca w oczy i wygląda jak kupa na elewacji. ...
Jest ładnie. Poza Superfarmem i bankomatem
... Za to wszędzie jebnięte loga Superfarmu. To jest obrzydliwe, a nie mały kwadracik, o który jest gównoburza bo kolorowy.
Czyli o SuperPharm, zaklejonych szybach i bankomacie można robić g..burzę, ale Lidla nie, bo Tobie nie przeszkadza więc to już jest malkontenctwo? Miasto to miasto, jest mnóstwo różnych elementów w wielu kolorach, również szyldów, reklam, itp. Zdecydowanie powinniśmy dążyć do podwyższania ich jakości, ale sama ich obecność to element właściwy miastu. Oczywiście krytyka, że nie wszystko jest monochromatyczne, to poważna dyskusja o poważnych tematach, ale dyskusja o wycinaniu płyt elewacyjnych pod loga firm to niepoważne malkontenctwo?
Ok, ja też już przestaje. Porozmawiajmy merytorycznie o poważnym problemie, jakim jest postawienie niebieskiego bankomatu.

Mam prześwity w pamięci, że mithrill pisał, że nie przewidują żadnych logotypów najemców na dachu oraz maskownicach.
Racja, teraz też coś takiego kojarzę. Liczę, że jak najwięcej log będzie zrealizowane na przestrzeniach na ślepych ścianach pokrytych jasnymi płytami, jak to CSP.
 

·
Registered
Joined
·
20,003 Posts
Jutro otwarcie:

5 marca o godzinie 7 na parterze Posejdona zostanie otwarty sklep Lidl. Informacje o "wielkim otwarciu" wiszą już na drzwiach placówki.

Handlowa powierzchnia sklepu to około 1200 metrów kwadratowych. Dla klientów ma być dostępny podziemny parking. Lidl sąsiaduje z działającym już sklepem sieci Super-Pharm (drogeria, apteka i punkt optyczny).
https://szczecin.wyborcza.pl/szczecin/7,34939,25754595,lidl-oglosil-date-wielkiego-otwarcia-swojego-nowego-sklepu.html#s=BoxLoSzLink
 

·
Registered
Joined
·
20,003 Posts

·
Registered
Joined
·
2,459 Posts
Aha... i to o tym byla ta kilkustronicowa dyskusja z bulwersacja i napinka...
Inwestycje z ostatniej dekady naprawde nas rozpuscily jak dziadowskie bicze. :lol:
Farsa, prawda? :cheers:

Zresztą, na zdjęciu Damiana Róża widać, ze gdy najemcy na dobre zadomowią się w swoim nowym miejscu pracy, a goście hotelowi zaczną wypełniać drugą połowę obiektu to światła z fasady całkowicie zniwelują ten logotyp.
 

·
Registered
Joined
·
1,706 Posts
No dobra Lidl otwarty, wszystko na miejscu. Logo jest jakie jest, bardziej mnie te słupki reklamowe irytują na chodniku.
I na co teraz będziemy narzekac ;)
 
3561 - 3580 of 3588 Posts
Top