SkyscraperCity banner

5481 - 5489 of 5489 Posts

·
Registered
96 Posts
W sam raz do zakładu pogrzebowego, ten stadion wewnątrz będzie wyglądał jak trumna.
Przytłaczająca większość trumien jest w środku wyłożona białym materiałem, więc pudło ;) .
Poza tym, odrobiny optymizmu życzę: ktoś jednak ponoć ma chodzić na te mecze, więc trybuny będą kolorowe dzięki kibicom. A jeśli nie, to wchodzimy w sferę martwienia się o to, jak wygląda pusty stadion, co jest co najmniej dziwne...

Bardzo fajne, gustowne krzesełka. Trzymajmy kciuki, żeby kolorowa nazwa klubu nie popsuła eleganckiego efektu. No i żeby były wygodne ;) .

·
Registered
8 Posts
Tak teraz patrzę, i uważam, że trybuna na boisku nr 3 jest niefortunnie umiejscowiona, wiatry (i co za tym idzie deszcze) idą u nas w 90% z zachodu, więc będzie nieźle zacinać na całą trybunę :confused:

·
Registered
AdamO.
23 Posts
Tak teraz patrzę, i uważam, że trybuna na boisku nr 3 jest niefortunnie umiejscowiona, wiatry (i co za tym idzie deszcze) idą u nas w 90% z zachodu, więc będzie nieźle zacinać na całą trybunę :confused:
Płyta gówna jest w złym kierunku, boiska boczne każde w inną stronę. Wszystko napchane w jednym miejscu i do tego miejsc parkingowe. Sensowne byłoby zlikwidować ogródki działkowe (z pełnym szacunkiem dla ich właścicieli, ale to prawie centrum miasta) i zrobienie tych boisk symetrycznie. Na moje mądrzenie jest niestety za późno.

·
Registered
8 Posts
Płyta gówna jest w złym kierunku, boiska boczne każde w inną stronę. Wszystko napchane w jednym miejscu i do tego miejsc parkingowe. Sensowne byłoby zlikwidować ogródki działkowe (z pełnym szacunkiem dla ich właścicieli, ale to prawie centrum miasta) i zrobienie tych boisk symetrycznie. Na moje mądrzenie jest niestety za późno.
Na płytę faktycznie za późno, odwrócenie kierunku było możliwe z budową Stadionu na koronie. Co do różnych usytuowań boisk bocznych, to nie jest raczej problem, wynika z ukształtowania terenu i działek. Działki w przyszłości będzie można jeszcze przekształcić w boiska, ale tylko jeśli miasto naprawdę będzie tego chciało. Może kiedyś, nowy zarząd... Obecny stać tylko na sprzedaż tych terenów deweloperom. Nadzieja w tym, że sąsiedztwo kompleksu sportowego nie jest atrakcyjne dla potencjalnych mieszkańców.

·
Registered
2 Posts
Z tymi ogródkami to już Bekdas walczył, działają z tym, co mają.

·
Moderator
38,345 Posts
Nie ma co narzekać. Stadion może ma jakieś tam januszowe rozwiązania typu budy na koronie, które w takiej formie wyglądają słabo, ale cały kompleks jednak jest fajny. Mało, który klub w PL ma chyba taki full wypas z boiskami treningowymi i zapleczem przy głównym stadionie. W dodatku mamy to w mieście z dostępem do KM i kolei, a nie na jakimś wypiździajewie między eSką i polami.

5481 - 5489 of 5489 Posts