SkyscraperCity banner

Centrum Nowych Technologii Medycznych

1 - 11 of 11 Posts

·
Registered
Underground out of Voland.
8,518 Posts
Te "gołe" ściany nie prezentują się najlepiej, ale to w sumie jedyna wada, bo ogólnie mi się podoba. Fajne zielone dodatki do szkła. No, mógłby być 2x wyższy. 8,5.

·
.
5,007 Posts
Jakieś zdjęcie z góry? Google Maps? Jak tu ocenić budynek jeżeli nie wiem czy jest to położone w podwórku, czy mam od razu odjąć kilka pkt za fatalne ustawienie ;)
Jak na razie, porządnie, jedyne co mi się nie podoba to te czarne obramowanie.

·
Nie(bo) Szczecin
10,429 Posts
Michał78;93008638 said:
Jakieś zdjęcie z góry? Google Maps? Jak tu ocenić budynek jeżeli nie wiem czy jest to położone w podwórku, czy mam od razu odjąć kilka pkt za fatalne ustawienie ;)
Służę kontekstem. :)

Oceniany obiekt (w żółtym obramowaniu) jest częścią dużego, przedwojennego kompleksu szpitala przy ul. Unii Lubelskiej (niem. Am Deutschen Berg), który od kilku lat jest modernizowany i rozbudowywany. W czerwonym obramowaniu kompleks szpitalny.

·
bezrobotny
7,149 Posts
Baaaaaardzo fajna ta przeszklona elewacja, ale szary tynk już mniej. Mimo tego dam 9/10

·
Registered
68,015 Posts
Bardzo nierówny - szklana część przyjemne dla oka. Nie jakiś może och czy ach, ale przyjemnie (tak na 7,5). Niestety goły szary beton wygląda paskudnie! Od strony parkingu wraz z inną ślepą ścianą i szarą nawierzchnią skutecznie obrzydza mi odbiór tego budynku. Niestety tylko 6/10.

1 - 11 of 11 Posts