SkyscraperCity banner

?

1 - 20 of 98 Posts

·
...
12,159 Posts
Discussion Starter · #2 · (Edited)
Dom Kupca

Ocena:
Mi się od początku ten budynek ....nie podobał, trudno mi powiedzieć jednak dlaczego. Ocenę wystawie po tym co wy napiszecie... ;)

·
Registered
75 Posts
^ a mnie sie bardzo podoba :) Lubie cegiełki, do tego ładnie wkomponowane szkło. Spójna bryła bez zbednych dodatków.
8/10

·
THE FALLEN EMPIRE
805 Posts
Choc poczatkowo bylem sceptyczny do tego budynku, to obecnie uwazam sie za jego entuzjaste. Doskonale wpisuje sie w pierzeje ulicy, jest dostosowany wysokoscia do sasiednich budynkow. Nie rzuca sie w oczy i nie wysuwa przed szereg. Za to gu lubie.

·
Moderator
12,015 Posts
niezły budyneczek, fajny też falowany daszek - niby udziwnienie, a jadnak coś daje :) szpecą reklamy w oknach i na elewacji - no ale cóz biznes ;)
jeżeli to jest prawdziwa cegiałka to 8/10 może być

jedno ale... zdjęcia pokazują w zasadzie jedno ujęcie, czyżby dalej było gorzej??

·
THE FALLEN EMPIRE
805 Posts
mateq said:
jedno ale... zdjęcia pokazują w zasadzie jedno ujęcie, czyżby dalej było gorzej??
Ten budynek stoi na rogu, wiec nie wiem jakie jeszcze ujecia chcialbys zobaczyc. Z jednej strony sasiaduje z kamienica a z drugiej znajduje sie pusta dzialka.

·
Moderator
12,015 Posts
/\ no to dziękuję za wyjaśnienie, chociaż to jak komponuje sie z otoczeniem też jest ważne. Sam budynek jak już mówiłem robi bardzo pozytywne wrażenie, dzięki tej cegiełce to nawet lepsze od naszego Kupca Poznańskiego, choć wydaje się mniejszy :)

·
Registered
4,029 Posts
hmmmy................................................................................ 6/10

·
Moderator
8,171 Posts
Bałem się że zobaczę kolejny produkt blaszakopodobny a tu miłe zaskoczenie - całkiem fajny budynek, dobrze wypełnia narożnik, a to pofalowane wejście na górę jest odlotowe :D 7,5/10

·
mostowniczy
340 Posts
Hmm na początku mnie nie zachwycał, ale teraz dam mu 8 :) Chyba najkorzystniej Kupiec wyszedł na pierwszym zdjęciu pod poll'em

·
Registered
5,581 Posts
5.5 głównie za to że jest to budynek kupiecki i niezbyt szpecący. Gdyby oceniać budynek ten bez tego kto i dlaczgo go wybudował to byłoby 2,5

·
Registered
292 Posts
ósemeczka

·
Registered
471 Posts
Uwielbiam tego typu budynki....o różnych, dziwnych kształtach. Gdyby nie ten kolor, to byłoby wyżej, a tak jest 8.

·
...
12,159 Posts
Discussion Starter · #19 ·
a tak wyglądają schody do kina w DK
musze powiedzieć że ten budynek coraz bardziej mi się podoba, a jeszcze niedawno uważałem go za koszmarka...

1 - 20 of 98 Posts