SkyscraperCity banner

1321 - 1337 of 1337 Posts

·
...
11,915 Posts
Discussion Starter #1,321
Oceanarium, pandziarnia? disneyland, sztuczne wyspy, palmiarnia, metro - no jest tego jeszcze trochę ;)

·
Registered
867 Posts
Jak już zrobiliście z tego wątku panel życzeniowy to ja chciałbym: stadion żużlowy,tor wioślarski i tor wyścigów konnych.

·
Registered
711 Posts
Ja bym chciał park rozrywki z rollercosterami. W wakacje do ZachPom przyjeżdża 16mln ludzi, 100km stąd jest Berlin, myślę że mógłby się utrzymać gdzieś przy autostradzie. Niestety w lubuskiem jest majaland i to trochę psuje rynek...

·
więcej drzewek!
3,588 Posts
Ja bym chciał park rozrywki z rollercosterami. W wakacje do ZachPom przyjeżdża 16mln ludzi, 100km stąd jest Berlin, myślę że mógłby się utrzymać gdzieś przy autostradzie. Niestety w lubuskiem jest majaland i to trochę psuje rynek...
Najlepiej to chyba gdzieś przy S6 w okolicach Kołobrzegu.

·
Registered
3,810 Posts
Gdyby taki obiekt miał powstawać, to chyba dobrym miejscem byłyby okolice Goleniowa, przy skrzyżowaniu S3 i ZOS. Do Szczecina blisko, na obszarze aglomeracji, na lotnisko blisko, nad morze blisko i po drodze, lokalizacja na trasie Berlin-Gdańsk, dobry punkt przy wycieczce do Międzyzdrojów lub Świnoujścia. Najlepiej jakby jeszcze przy torach, to można by zrobić przystanek SKM.

·
Registered
3,810 Posts
A Kosmodrom? Gdzie byście Kosmodrom umiejscowili? :D
Ale park rozrywki to nie jest aż takie SF. Takich różnego rodzaju przeciętnych rozmiarów obiektów jest sporo w Europie, nie tylko w okolicy stolic. W samej Bawarii jest ich kilka (choć pewnie to niereprezentatywny przykład)

·
Nie(bo) Szczecin
10,691 Posts
Lata temu próbowano podejść do tematu. Miało to mieć nazwę Park Fantasia i znajdować się w Przybiernowie. Funkcjonowała strona internetowa z mapkami przyszłych obszarów tematycznych, w 2004 roku wmurowano nawet kamień węgielny i rozoczęto prace ziemne... po czym temat umarł na wieki.

·
Registered
168 Posts
Lata temu próbowano podejść do tematu. Miało to mieć nazwę Park Fantasia i znajdować się w Przybiernowie. Funkcjonowała strona internetowa z mapkami przyszłych obszarów tematycznych, w 2004 roku wmurowano nawet kamień węgielny i rozoczęto prace ziemne... po czym temat umarł na wieki.
Racja. Przypomniałeś mi że po Szczecinie jeździło jakieś dziwaczne Renault (Avantime?) z reklamą tego parku :)

1321 - 1337 of 1337 Posts