SkyscraperCity banner

Jak oceniasz?:)

1 - 20 of 81 Posts

·
Moderator
38,495 Posts
Discussion Starter · #1 · (Edited)
BASEN OLIMPIJSKI "Floating Arena"

Otwarcie: 6 listopada 2010r
PROJEKT : os-architekci - Marek Orłowski i Marek Szymański

* 62 mln zł – koszt budowy obiektu
* blisko 3 mln litrów wody - pojemność pływalni
* 1 250 metrów kw - powierzchnia lustra basenu
* 1750 - liczba miejsc siedzących na trybunach
* 100 – liczba miejsc na parkingach przy basenie.

fot. EGOista

fot. Sosenka

·
Registered
10,671 Posts
Jak to napisał Hyper, na żywo jednak wygląda lepiej, przydałoby się więcej zdjęć z zewnątrz za dnia, może w trochę szerszym kadrze. A co do samego budynku - pudło, niepotrzebne no i ta blacha na elewacji.. :eek:hno: 9/10 ;)

·
Moderator
38,495 Posts
Discussion Starter · #4 ·
8,5. Nie jest to jakaś powalająca architektura, ale budynek przyjemna dla oka :).

Filmik z otwarcia

·
...
12,159 Posts
PROJEKT : os-architekci - Marek Orłowski i Marek Szymański

ps: brakuje zdjęcia z oddali, trudno załapać budynek, gdy jest tylko w szczegółach pokazywany ;)
a nie w sumie jest ;)

·
Registered
68,077 Posts
Ni to ładne, ni to brzydkie - takie se... Ot, basen z trybunami - 7/10.

·
Mordercza kaczuszka....
4,936 Posts
8/10 - za mała widownia i ta kałuża przed budynkiem.
Ps. Można dopisać, że w obiekcie jest też basen z przeciwprądem :)

·
Idealista Szczeciński
10,223 Posts
Mała widownia powiadasz? Tylko po co nam większa ? Największych imprez i tak nie dostaniemy bo nie mamy drugiego 50 metrowego basenu. I kto by płacił za ogrzanie jeszcze większego obiektu?

·
Szczecin Pany
2,750 Posts
i ta kałuża przed budynkiem.
To na rozgrzewke przed zawodami :D

Nie jest to cos wyjatkowego, jednak z drugiej strony ciezko sie do czegos przyczepic z zewnatrz. Drzwi moglyby byc automatyczne (!). Razi mnie jednak ten beton w srodku, tak jakby niewykonczony (wiem, ze tak mialo byc) ale jednak.

Dam lekko naciagane 9.

·
Polish Space Marines
16,630 Posts
Dałem 8,5. Budynek super ale na 10 nie zasługuje :)

·
Moderator
38,495 Posts
Discussion Starter · #14 ·
^^ A co tu oceniamy? Nazwę, czy budynek? :crazy2:. Popisałeś się...

·
Nothing but the rain
1,235 Posts
Na zdjęciach tego nie widać, ale basen świetnie wpisuje się w sąsiedni budynek SDS. Całość po remoncie starej części, będzie wyglądało naprawdę bardzo dobrze.
Duży minus za parking, wszystko razem zasługuje według mnie na 9/10, ale daję nieobiektywne 10 co by zrównoważyć co poniektóre oceny :p

·
Registered
Szczecin
14,707 Posts
Największych imprez i tak nie dostaniemy bo nie mamy drugiego 50 metrowego basenu.
A czy przypadkiem jako drugi basen nie jest wymagany 25 metrowy, a taki przecież mamy w SDS-ie.
Basen rzeczywiście o wiele lepiej prezentuje się na żywo szczególnie teraz gdy nie ma liści na drzewach i widać każdy detal elewacji. Nie może być inaczej jak 10/10.

·
Stargardomaniak
1,150 Posts
Jak dla mnie, to najlepsza realizacja pod względem architektonicznym w Szczecinie.

Idealne wpasowanie się w sąsiadującą zabudowę SDS, beton architektoniczny, iluminacja, prostota i elegancja!

10/10.

1 - 20 of 81 Posts