SkyscraperCity banner

1 - 20 of 661 Posts

·
Moderator
38,476 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Na pierwszy rzut regatowe graffiti pod Trasą Zamkową

·
Moderator
38,476 Posts
Discussion Starter · #2 ·

·
Załomiak
3,406 Posts
Po tych zdjęciach widać, że wielu grafficiarzy ma prawdziwy talent, który miasta powinny bardziej wykorzystywać. Jednak nie podoba mi się jedna rzecz pojawiająca się na wielu z tych dzieł. A mianowicie: tagi (tak to się chyba zwało?) Bez nich te graffiti byłyby o niebo lepsze (oczywiście rozumiem, że twórcy chcą podpisywać swoje dzieła, ale mogli by robić zo w taki sposób, jak robią to malarze, czyli mały podpisik gdzieś w rogu; oczywiście sporządzony w ich stylu, ale tak, by nie próbował przyćmić malowidła...) Ale reszta jest super :)

·
Registered
2,825 Posts
Graffiti Jam na Torze Kolarskim poprzednia edycja 2008.( na majówkę była kolejna- rozpogodzi się to podjadę pocykać)

mam mały rarytasik zdjęcia gdzieś tak z 96 roku z pleciugi. Jakbym je znalazł to bym wrzucił tylko, że to byłyby skany. Czy robimy elegancki dział?

·
Moderator
38,476 Posts
Discussion Starter · #6 ·
^^ Dzięki za wsparcie :). Skany też mogą być. Potem wrzucę nieistniejące graffiti ze starej Pleciugi, ale z 2006 roku i pożegnalną marionetkę.

·
Registered
2,825 Posts
Pleciuga 1997r. czyli 12 lat temu. Zdjęcia robiłem osobiście. Klasyka co tu dużo mówić :D

^^To zdjęcie chyba najbardziej oddaje tamte czasy. Mowa oczywiście o tagach. Jeśli dobrze pamiętam grał tam wtedy dj tony jazzu obecnie stoprocent/ogarnijsię i dj feel-x obecnie kaliber 44/mad crew, gdzie jak widać są nawet propsy. Poza tym 1KHZ czyli ein killa herz gdzie był tede, dj volt i dj jan mario. Poza tym propsy dla United Clan, EWC i w ogóle.

·
Registered
2,825 Posts
jeszcze pytanko jakie jest założenie? wolałbym żeby wrzucać tylko legale. Bo jak będą tu przedstawiane wrzuty z miasta czytaj zdewastowane elewacje/zabytki to będzie niepotrzebny dym/syf jakie to są chuligany. A jeśli chodzi o nielegale to standardowo do działu estetyka miasta.

·
Moderator
38,476 Posts
Discussion Starter · #10 ·
^^ Lepiej legalne, ale jak jest jakieś obskurne miejsce, które zostało pomalowane to czemu nie? :).

nieistniejące tagi graffiti

Pleciuga i okolice

·
Moderator
38,476 Posts
Discussion Starter · #11 ·

·
Registered
67,675 Posts
Baaardzo, bardzo fajny wątek...

^^
Świetne zdjęcia/miejsca :applause: - tego mi brakuje w polskich miastach (m.in. w Poznaniu) - tak fajnie/ciekawie/z pomysłem i gracją zaaranżowanych "szarych przestrzeni"...

·
Moderator
38,476 Posts
Discussion Starter · #13 ·
^^ W Poznaniu na dworcu mogliby zrobić akcję z tematycznym graffiti :). Budynek i tak za jakiś czas będzie wyburzony. Tylko ten beton z PKP...:nuts:

·
Registered
10,669 Posts
Uwielbiam graffiti i cieszę się, że u nas powstają takie malowidła, ale legalne, na najwyższym poziomie :) Chylę czoła przed ludźmi, którzy umieją tak malować.

PS. Zawsze lubiłem te zniekształcone ludziki na Pleciudze :)

·
Moderator
38,476 Posts
Discussion Starter · #15 ·
^^ Dzieła gościa o pseudonimie Lump

·
...::: Szczecin :::...
642 Posts
A wrzuci ktos Metro z Witkiewicza ? Albo cos z garazy na os Kaliny ? Bylo tam kilka ciekawych malunkow.
ja pamiętam jak chodziłem do podstawówki na Witkiewicza i do SP 51, to na przystanku 75 na przeciwko SP 60 w stronę Zawadzkiego , na takich blokach 2 piętrowych było takie fajne graffiti. Wydaję mi się, że coś z czarną panterą... ale nie pamiętam co to dokładnie było bo spory czas temu to było.
dysponuję ktoś zdjęciem ?:)

·
Registered
1,413 Posts
ja pamiętam jak chodziłem do podstawówki na Witkiewicza i do SP 51, to na przystanku 75 na przeciwko SP 60 w stronę Zawadzkiego , na takich blokach 2 piętrowych było takie fajne graffiti. Wydaję mi się, że coś z czarną panterą... ale nie pamiętam co to dokładnie było bo spory czas temu to było.
dysponuję ktoś zdjęciem ?:)
Metro było przed lampartami były 2 :)

1 - 20 of 661 Posts