SkyscraperCity Forum banner
181 - 194 of 194 Posts

· Registered
Joined
·
853 Posts
Ciągle w planie.

Absolutnie nie brałbym kanału tego Pana za źródło informacji - gość nie ma pojęcia o tym o czym robi filmy, a wiedze czerpie z Wikipedii i stronek typu investmap, a ten film jest po prostu spowodowany totalnym brakiem pomysłów na nowe filmy.
A co do tego ze „w planie” to nic nowego i pewnie zostanie tak na wiele wiele lat
 

· Registered
Joined
·
137 Posts
Dokładnie, film o niczym magicznie rozciągnięty do jedenastu minut, żeby wrzucić więcej reklam. To mógłby być materiał o Parku Plaza, albo żaglach Roisnera i miałby tyle samo sensu, wiarygodnych informacji i były tak samo na czasie (możliwe, że autor czyta forum, więc prostuję że nie są to moje sugestie do tematów na kolejne filmy)
 

· Registered
Joined
·
4,374 Posts
Wedle historycznych zapowiedzi miało to kosztować miliard, więc spokojnie uzbiera się potrzebnej przestrzeni dla ludzi, licząc z sanitariatami i magazynami... Chyba że temat będzie realizował jakiś champion przetargów w formule CCC*, to faktycznie przyda się duży parking, bo ludzie będą się przebierać w autach i załatwiać potrzeby w krzakach ;)

*cena czyni cuda
 

· Registered
Joined
·
699 Posts

· Registered
Joined
·
4,939 Posts
dowiedzieliśmy się, że budowa nie mogła ruszyć ze względu na pandemię konronawirusa. Teraz przeszkodą ma być sytuacja geopolityczna. ... Niestety obecnie ze względu na trudną sytuację na świecie (wojna na Ukrainie, kryzys energetyczny, wysoka inflacja itd.) nie jest to dobry moment, żeby rozpocząć tak dużą inwestycję. Obserwujemy sytuację i czekamy na jej poprawę. Prosimy pamiętać, że projekt Hot Spring Bay jest bardzo ambity i należy go realizować w stabilnym, przewidywalnym otoczeniu gospodarczym
Wiadomo, że akurat ten konkretny moment nie jest najlepszy na start inwestycji, ale przewidywalne i stabilne otoczenie gospodarcze było przez x lat, gdy nic nie robili. Nie powinno się porównywać covida do wojny, jej efekty będą dla nas bardziej znaczące. Teraz najprawdopodobniej wchodzimy w dłuższy okres destabilizacji, chyba że zachód totalnie zademonstruje swoją potęgę i dominację i wszyscy się podporządkują, co na 90% się nie stanie.

Ta inwestycja w tej czy innej formie jest do zrealizowania. Szkoda, że inwestor nie jest chętny do sprzedaży tego terenu większemu i lepiej radzącemu sobie deweloperowi. Dąbie ma potencjał na bycie nawet znaczącym ośrodkiem turystycznym na skalę Polski na wzór mazurskich miejscowości.
 
181 - 194 of 194 Posts
Top