Skyscraper City Forum banner
1 - 20 of 2029 Posts

·
Polish Space Marines
16,632 Posts
Ale po co dublować, jeżeli katedra ma osobny wątek, z resztą co ma podświetlenie katedry do modernizacji oświetlenia miasta :)

·
Załomiak
3,434 Posts
Pomysł dobry, tylko czy będzie o czym tu pisać? Ja bym bardziej uogólnił wątek do małej architektury, ale zobaczymy - może akurat w kwestii oświetlenia w Szczecinie dzieje się więcej niż bym się tego spodziewał ;)

·
Szczecinomaniak
423 Posts
Discussion Starter · #12 ·
Pomysł dobry, tylko czy będzie o czym tu pisać? Ja bym bardziej uogólnił wątek do małej architektury, ale zobaczymy - może akurat w kwestii oświetlenia w Szczecinie dzieje się więcej niż bym się tego spodziewał ;)
Proponuje zrobic cos na wzór warszawskiego tematu adres jest na poczatku.Co jakis czas sa wymieniane słupy i lampy uliczne wiec jest o czym pisac i robic fotki

·
Moderator
38,558 Posts
Równie dobrze ten temat można wałkować w wątku "estetyka", ale skoro są głosy za nowym wątkiem to ok :)

w tym roku zyskamy podświetlenie:

katedry
bramy głównej na Cmentarzu Centralnym
i być może częściowo Św. Jana Ewangelisty

·
Co ja tutaj robię?!
2,210 Posts
jakoś do mnie nie przamawia ten temat :p uwazam że jest za mało tego typu inwestycji aby zakladać osobny wątek dla tego :)
Ale Rozumiem nie ma to jak Chęć założenia nowego tematu na SSC to taki skok ewolucyjny :p

·
Polish Space Marines
16,632 Posts
Eee tam, ja jeszcze nie mam swojego tematu( nie licząc hydeparku, który został założony przez Piotra, a mój post znalazł się jako pierwszy, więc się nie liczy) że niby jestem o jedno piętro scyscraperowej ewolucji niżej? ;)

Zobaczymy jak to będzie, jak na razie nie ma żadnych konkretów. Szczerze mówiąc, to myślałem, że MisiekSzczecin ma jakieś super informacje dot. oświetlenia, dlatego założył wątek, a tu nic... jedynie link do wątku Warszawskiego, który każdy zainteresowany może sobie znaleźć.

Zdecydowanie lepiej było wkleić linka do wątku o estetyce miasta, bo po początkowym zainteresowaniu, temat umrze śmiercią naturalną, lub co gorsza zrobi się z tego vondeq.

·
Gumieńce!
3,840 Posts
Dobrze widzę ,że nie było tutaj nic o renowacji latarni na prawobrzeżu?

radio.szczecin.pl said:
Latarnie na prawobrzeżu zyskają nowy blask

2 tysiące latarń ulicznych na prawobrzeżu Szczecina zyska nowy wygląd. Słupy będzie malować właściciel latarń - spółka Eneos.

Prace będą prowadzone tylko na prawobrzeżu miasta. Na pomalowanie zardzewiałych latarni w centrum Szczecina spółka nie ma pieniędzy. Latarnie komunalne nie będą odnawiane, bo jak mówią urzędnicy, są mało zniszczone.

·
Polish Space Marines
16,632 Posts
Nooo, to jest pozytywna wiadomość :), choć połowicznie. A co z wymianą żarówek zdaje się rtęciowych(?) na nowoczesne metalohalogeny?

·
Registered
2,117 Posts
Co to znaczy spółka nie ma pieniędzy...
U nas od 30 lat nie ma pieniędzy i pewnie kolejne 30 nadal nie będzie. Skoro już jest taki wątek... moim zdaniem stan szczecińskich latarni szczególnie w centrum, na Golęcinie, Gocławiu i na wielu głównych ulicach woła o pomstę do nieba. Wszystko stoi zardzewiałe a przede wszystkim krzywe. Może nie mają kasy na malowanie, ale wyprostować coś co stoi krzywo to chyba kosztuje niewiele...

"Latarnie komunalne nie będą odnawiane, bo jak mówią urzędnicy, są mało zniszczone."
Niech się pukną mocno w łeb albo udadzą na leczenie oczu. Wystarczy wyjść na pierwszą lepszą, szczecińską ulicę.
No cóż, torowisko tramwajowe na Pętli Pomorzany też mieści się w normach :) ( Pana Chochulskiego )

I może warto zmienić kolor z zółtego np. na zielony ? :) Ten zółty jakoś tak kojarzy się z PRL'em ;].

1 - 20 of 2029 Posts