SkyscraperCity banner

18621 - 18640 of 18646 Posts

·
Załomiak
3,235 Posts
20.05.2020
Te studzienki to tymczasowe mam nadzieję...

Hmm, a mi właśnie się podobają te włazy - dużo lepsze niż wszechobecne, kruszące się betonowe. Jeżlei nie planują robić z kamienia, to chciałbym, aby zostały.

Dorzucę też kilka moich strzałów sprzed kilku dni.
150805

150806
150807
150808
150809

cdn.

·
Registered
481 Posts
Remont ulicy Hrubieszowskiej. Na razie przeorali dawny parking żeby ludzie nie parkowali, niestety jakiś gamoń jeszcze nie zabrał samochodu coś mi się wydaje ze będą problemy z tym ostatnim samochodem :) Kilka fotek z forum fb Gumieńce.

151567

151569

151571

151573

151574

151576

151578

To na tyle jak będą jakieś postępy to będę na pewno robił i wrzucał dla was fotki na bieżąco.

·
Registered
457 Posts
Prace na Grota Roweckiego zbliżają się ku końcowi.

Widok w stronę Łukasińskiego:

Miejsca parkingowe od strony rur dzielą się na niskie i wysokie (czyli chodniki)

Widok w stronę Witkiewicza:

Do zrobienia połączenie z drogami poprzecznymi:

I samo skrzyżowanie z Witkiewicza:

A sama nawierzchnia wygląda tak (za mało się znam na technologii żeby to ocenić):

·
Registered
481 Posts
Hrubieszowska z dziś :) 2 fotki mojego autorstwa. Niestety auto dalej stoi ciekawe czy go odholują czy przestawią. Ogólnie coś tam robią wiadomo rozbiórka wszystkiego, de facto została sama asfaltowa droga i kawałek chodnika po prawej stornie, reszta za orana. Ludzie niestety nie stosują się do zakazu wjazdu :/
IMG_3403.jpg

156296

·
Registered
14,816 Posts
^^a nawet równoległe - jedni w zatoce, drudzy na chodniku odnowionym, a może nawet i trzeci rząd się zmieści.

·
Registered
77 Posts
Czuję że będzie parkowanie skośne jeśli nie zamontują słupków.
Przecież w projekcie jest właśnie parkowanie skośne :) Częściowo w tej "zatoce", a tył pojazdu na jezdni, która będzie zwężona przez wymalowanie martwych pól.
Chociaż bez słupków, czy innych ograniczeń, co zdolniejsi będą chcieli się cali zmieścić w zatoce zajmując przy tym chodnik...

·
Registered
1,633 Posts
Z ciekawostek to przy Starej Cegielni pojawił się separator pomiędzy pasami (ale nie wiem kiedy bo dawno nie byłem):

I oczywiście jak zatrzymałem się żeby wyciągnąć telefon to widziałem idiotę który wyjechał w lewo, pod prąd, objechał separator i wjechał na wewnętrzny pas.

·
Registered
14,816 Posts
Wróżę mu taką samą trwałość jak temu separatorowi na przeciwko Świerczewskiej, ciągle łatanemu i zaopatrywanemu w chorągiewki odblaskowe, które non-stop są zajeżdżane.

·
Mordercza kaczuszka....
4,676 Posts
Z ciekawostek to przy Starej Cegielni pojawił się separator pomiędzy pasami (ale nie wiem kiedy bo dawno nie byłem):

I oczywiście jak zatrzymałem się żeby wyciągnąć telefon to widziałem idiotę który wyjechał w lewo, pod prąd, objechał separator i wjechał na wewnętrzny pas.

Ten separator pojawił się jakieś 2 tygodnie temu.

·
Registered
14,816 Posts
Za Kurierem

Ostatnie prace na ul. Grota-Roweckiego w Szczecinie
Data publikacji: 2020-05-28 13:21
Ostatnia aktualizacja: 2020-05-28 15:29
Ku końcowi zmierza przebudowa ul. Grota-Roweckiego w Szczecinie. Trwają prace wykończeniowe na kładce dla pieszych i układanie warstwy ścieralnej na jezdni. To już jedne z ostatnich elementów, które pozostały do wykonania.
- Gotowa jest infrastruktura podziemna, roboty brukarskie przy budowie chodników i miejsc parkingowych, gotowa jest konstrukcja nośna kładki dla pieszych. Wykonawca przystąpił do układania ostatniej warstwy bitumicznej na całym zakresie inwestycji. W najbliższym czasie zostaną ukończone prace przy kładce dla pieszych oraz pojawi się oznakowanie poziome i pionowe. Niebawem ustawione będą także wiaty przystankowe, ławki, kosze, barierki zabezpieczające ruch pieszych oraz zostanie wykonane nasadzanie drzew i krzewów - informuje Hanna Pieczyńska, rzecznik prasowy ZDiTM.
Realizacja ma poprawić komfort i bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego. Inwestycja jest dofinansowana z Funduszu Dróg Samorządowych. Wykonawca na wykonanie prac wartych 7 298 921,88 zł ma 10 miesięcy od dnia podpisania umowy.

164671

164672

164673

164674

18621 - 18640 of 18646 Posts