SkyscraperCity banner

18681 - 18700 of 18721 Posts

·
3. pokolenie Szczecinian
3,731 Posts
^^ na podstawie oceny danych w skrajnie różnych uwarunkowaniach. Cenię sobie pomysłodawcę, Marcina Charęzę, ale tu popełnia duży rzeczowy błąd. Nie twierdzę, że wybrano gorsze rozwiązanie, ale niedopuszczalna jest dla mnie (nie)porównywalność danych podawana jako argument za zmianą.

·
Registered
1,662 Posts
Trochę ciężko mi sobie wyobrazić jak tam ma się zmieścić droga + miejsca parkingowe, chyba, że kosztem tego ogrodzonego teraz terenu i zieleni.
Tylko w sumie po co skoro tuż obok ma (miał?) powstać wielki parking kosztem działek.

·
Registered
3,815 Posts
^^ Ja bym nie nazwał tego remontem, a raczej budową od podstaw. Ta ulica nie ma obecnie nawet chodnika i tylko częściowo utwardzoną powierzchnię. Szczecin może nie jest przesadnie bogatym miastem, ale już bez przesady żeby sobie tak wyrywać każdą złotówkę. Jeżeli szukać oszczędności, to są lepsze na to pomysły.

^^^^ Natomiast tam w okolicy nie powinny powstawać żadne parkingi, ekoporty i inne takie, tylko zabudowa typowo mieszkalna. Miejsce jest na to idealne, żeby wykorzystać bliskość terenów zielonych, przyszłego SKM oraz tramwaju przez las, a trochę jeszcze przestrzeni zostaje wzdłuż Słowiańskiej i w miejscu działek.

18681 - 18700 of 18721 Posts