SkyscraperCity banner

201 - 220 of 243 Posts

·
Registered
4,239 Posts
Wyróżniamy w Szczecinie 4 dzielnice: Północ, Zachód, Prawobrzeże i Śródmieście do którego wliczamy osiedle o nazwie Turzyn.
Napisał Polanski z Braunsfelde :baeh3:.

Nie cierpię podziału na "cztery dzielnice". Czy ktokolwiek mieszkający na Pogodnie, Krzekowie czy Gumieńcach powie, że jest z Zachodu? ;)

·
Mordercza kaczuszka....
4,713 Posts
Ja często mówię, że mieszkam na Zachodzie i większość nie wie gdzie to jest :)
Co do tych balkonów na Ściegiennego - z czego one są wykonane? Bo wygląda jak dykta :p

·
Moderator
38,414 Posts
^^ Pewnie jakieś tworzywo imitujące drewno.

·
3. pokolenie Szczecinian
3,731 Posts
Napisał Polanski z Braunsfelde :baeh3:.

Nie cierpię podziału na "cztery dzielnice". Czy ktokolwiek mieszkający na Pogodnie, Krzekowie czy Gumieńcach powie, że jest z Zachodu? ;)
w pełni się zgadzam. zachód, śródmieście, etc. powinny być określone innym mianem aniżeli dzielnica. Osiedle to może być Zawadzkiego

·
Pobierowo jest OK!
12,436 Posts
Ależ ta pozostałe kamienice się teraz wyróżniają na tle Monciaka in minus... Pamiętam, że jak się nasza firma przenosiła do kamienicy obok, to nawet wspominałem na forum, że zarządca planuje remont w środku oraz elewacji. Środek jak cię mogę, klatka schodowa była robiona, ale elewacja to katastrofa... Niedawno obok nas remontowali balkon, bo się dosłownie sypał. Jeżeli dobrze zasłyszałem, to do tego samego zarządcy należy też lokal na parterze od strony pl. Odrodzenia (ten zaklejony wszystkim, co się da) - jest też reklama biura nieruchomości, który "szuka" (jeżeli w ogóle szuka) najemcy. Ale obraz tego lokalu straszy i nie wiem jak chcą kogokolwiek przekonać, aby to wynajął. Cena też musi być nieniska, skoro od kilku lat to stoi puste. Pamięta ktoś może kiedy ostatnim razem było tam coś otwarte? Dla uściślenia, chodzi o lokal vis-a-vis restauracji "Zbójnicka".

P.S.
Piotr złapał mojego czterokołowca na jednym ze zdjęć. ;)

·
Taki nasz eksperyment
2,720 Posts
Ale obraz tego lokalu straszy i nie wiem jak chcą kogokolwiek przekonać, aby to wynajął. Cena też musi być nieniska, skoro od kilku lat to stoi puste.
W 2009 wołali za niego ponad milion (chyba nawet koło 1,5) tudzież kilkanaście tysiaków/m-c wynajmu.A w środku pobojowisko,trzeba jeszcze kupę forsy w remont włożyc.Dlatego nikt nie chce.

·
Registered
2,487 Posts
Z tego co pamiętam to dało się te gry przegrywać z dyskietki na dyskietkę. Był taki program, w którym postęp prac powodował zapalanie żarówek, a tak to przynajmniej pamiętam. Miałem Amigę 600 i byłem małolatem :D
Secret Service też pamiętam!

·
Registered
1,365 Posts
Ta inwestycja calbudu podobnie jak Tarasy Manhatanu pokazują, że wcale nie wybitny i wyszukany projekt może być bardzo estetyczny. Jak już ktoś nie przepada za symetrią to niech buduje tak jak te dwa budynki. Albo tylko smaczek na bocznej ścianie, albo chociaż stonowane kolorki jak na Manhatanie.

·
Registered
1,662 Posts
Z tego co pamiętam to dało się te gry przegrywać z dyskietki na dyskietkę. Był taki program, w którym postęp prac powodował zapalanie żarówek, a tak to przynajmniej pamiętam. Miałem Amigę 600 i byłem małolatem :D
Secret Service też pamiętam!
x-copy :)

·
Moderator
38,414 Posts
Eeee ponownie? ;).

201 - 220 of 243 Posts