SkyscraperCity banner

241 - 243 of 243 Posts

·
Najmerytoryczniejszy
Joined
·
5,736 Posts
Centrum Nowych Technologii Medycznych oraz Centrum Diagnostyki i Leczenia Nowotworów Dziedzicznych, Unii Lubelskiej 

·
Registered
Joined
·
974 Posts
"Osiedle Patio Verde" z lotu ptaka.

Osiedle Patio Verde to nowoczesny kompleks mieszkaniowy wyróżniający się doskonałą lokalizacją, nietuzinkową architekturą i wysoką jakością wykonania. Osiedle zostało zaprojektowane z myślą o potrzebach przyszłych właścicieli. Starannie zaprojektowane i funkcjonalne przestrzenie zapewniają komfort i wygodę obecnym mieszkańcom. Osiedle tworzą 2 budynki wielorodzinne, a w nich łącznie 54 lokale mieszkalnych o powierzchni od 53 m² do 90 m². Mieszkania na parterze posiadają ogródki przydomowe, zaś lokale na wyższych kondygnacjach duże balkony. W kondygnacji podziemnej znajdują się garaże oraz komórki lokatorskie. Budynki wykonane są w niskiej 2,5 kondygnacyjnej zabudowie oraz w tradycyjnej technologii.

"Maciejkowe Wzgórze" i "Natural Park"

Osiedle Maciejkowe Wzgórze tworzy 15 budynków wielorodzinnych, a w nich łącznie 229 lokali mieszkalnych o powierzchni od 39 m² do 67 m². Osiedle Natural Park tworzy 10 budynków mieszkalnych dwu- i jednoklatkowych, wyróżniających się prostą, nowoczesną formą zabudowy oraz niebanalną, przemyślaną architekturą. W kondygnacji podziemnej budynków zarówno jednego jak i drugiego osiedla znajdują się garaże oraz komórki lokatorskie. Budynki wykonane są w niskiej 2,5 kondygnacyjnej zabudowie oraz w tradycyjnej technologii. Mieszkańcy parteru mają do dyspozycji przydomowe ogródki.

"Miodowe II"

Osiedle Miodowe II tworzy 15 budynków jednorodzinnych dwumieszkaniowych o nowoczesnej i niebanalnej architekturze oraz prostej linii zabudowy. Osiedle zamieszkuje łącznie 30 rodzin. Lokale mieszkalne mają powierzchnię ok. 140 m². W kondygnacji parteru znajdują się garaże. Budynki wykonane są w tradycyjnej technologii z wykorzystaniem wysokiej jakości i klasy materiałów budowlanych. Wszyscy mieszkańcy mają do dyspozycji przydomowe ogródki. Na terenie osiedla znajdują się plac zabaw dla dzieci, droga wewnętrzna i miejsca postojowe. Całe osiedle zostało ogrodzone."Makowe Pola" & "Makowe Pola II"

Każde z osiedli składa się z 2 szeregów domów jednorodzinnych, w każdym szeregu po 12 domów. Na tych dwóch osiedlach zamieszkało łącznie 48 rodzin. Budynki są parterowe z użytkowym poddaszem, mają powierzchnię użytkową ok. 140 m². W kondygnacji parteru znajdują się m.in. garaże. Budynki wykonane są w tradycyjnej technologii. Mieszkańcy parteru mają do dyspozycji przydomowe ogródki o powierzchni nawet do 670m². Na terenie osiedli znajdują się pieszo-jezdnie. Osiedla zostały oświetlone i ogrodzone."Osiedle Duńskie"

Osiedle Duńskie tworzą cztery budynki wielorodzinne, a w nich łącznie 110 lokali mieszkalnych o powierzchni od 39,50 m² do 78,03 m². W kondygnacji podziemnej znajdują się garaże oraz piwnice. Budynki wykonane są w niskiej 3,5 kondygnacyjnej zabudowie oraz w tradycyjnej technologii. Mieszkańcy parteru mają do dyspozycji przydomowe ogródki. Na terenie osiedla znajdują się dwa place zabaw dla dzieci, drogi osiedlowe z chodnikami oraz tereny zielone. Całe osiedle zostało ogrodzone.
 
241 - 243 of 243 Posts
Top