SkyscraperCity banner

1921 - 1938 of 1938 Posts

·
Local Patriot
13,875 Posts

·
Registered
1,847 Posts
Tak oraz pozostałych klika innych punktów też w tym optyk. Wpadała mi w ręce ulotka, więc jednak możemy powiedzieć że Rondo Hakena już działa. Na pewno nie działa nadal Orlen.

·
Registered
1,265 Posts
A jaka tam będzie gastronomia? Wygląda jak KFC albo Burger King - Ale w sumie i to i to jest dość blisko na Mieszka

·
Registered
2,216 Posts
Hillwood podpisał z bankiem BGK umowę kredytową na kwotę około 5,1 mln euro, na budowę parku logistycznego w Szczecinie.

Informujemy, że w POSTANOWIENIU z dnia 16 czerwca 2020 r., został nałożony na inwestora Grupa Projektowa PORT Sp. z o.o. obowiązek sporządzenia raportu w sprawie wydania decyzji środowiskowej pn.: „Budowa zespołu przemysłowo – magazynowo – usługowego wraz z infrastrukturą towarzyszącą oraz zapleczem biurowo – socjalnym w Kołbaskowie na działkach ewidencyjnych 199/31, 199/32; gm. Kołbaskowo”.

Obwieszczenie Wójta Gminy Kołbaskowo z dnia 13 maja 2020 r., w sprawie podania do publicznej wiadomości informacji o wszczęciu postępowania administracyjnego dotyczącego wydania decyzji o środowiskowych pn.: „Budowa hali produkcyjnej z częścią socjalną oraz zagospodarowania terenu i niezbędną infrastrukturą techniczną na działkach ewidencyjnych 102/3, 103/5, obręb Stobno, gm. Kołbaskowo

·
Registered
787 Posts
I ludzie przeciwko temu protestują? Ostatnio przejeżdżałem i całe Kołbaskowo w plakatach HALE STOP. O co tam właściwie chodzi?

·
Registered
16,298 Posts
^^nie wiem, trzeba by miejscowych popytać. Pewnie o to, że zamiast sypialni szczecińskiej robią się zagłębie przemysłowe, a nie tylko handlowe.

·
ultrafanatyk
575 Posts
Pewnie chodzi o to, że zamiast spokojnej, podszczecińskiej, sielskiej wsi będą wielkie hale, tiry, hałas itp. No i kapitał wyprowadzony za granicę.

1921 - 1938 of 1938 Posts