SkyscraperCity banner

2021 - 2040 of 2192 Posts

·
Registered
15,557 Posts
Paszczowo dziś bo nie miałem jak wysiąść i się poprzyglądać-pofotografować: ostro lecą z tymi dwoma pasami Szafera pod górkę od Wojska Polskiego, szczególnie skarpa przy działkach (po lewej stronie, patrząc w stronę osiedla) jest mocno rozorana; o ile dobrze widziałem, to resztki budynku po prawej stronie (obok toru kolarskiego) jeszcze stoją.

·
Załomiak
3,260 Posts
To ode mnie kilka fotek z wczoraj, ale tylko na odcinku Romera-Szeroka - akurat jest to rzadziej fotografowany odcinek, więc chyba warto się podzielić :)

Zaczynamy wychodząc z Romera
72521

Tak naprawdę, to śledziłem tę staruszkę ;P
72522

72524

Taki ruch mimo kwarantanny. No ale 15:30 rządzi się własnymi prawami :p
72525

Tutaj były drzewka i garaże
72527

cdn.

·
Registered
2,894 Posts
Z okazji miesięcznicy kwarantanny jako, że od kiedy zniknąłem z aktywnego focenia inwestycji nie wiele się tu pojawiło podeślę fotki z 22.03.2020 i trailer do fotorelacji, którą wykonam w niedzielę z całości inwestycji, aby każdy zobaczył jak wiele się tam zmieniło/dzieje :)

Tutaj wcześniej chyba był wielki wykop podpisany przeze mnie jako studnia z czasów rzymskich :D

Te hydranty to będzie jakiś dramat. Mogliby to pochować...

Będą chyba dosłownie w ciągu całej drogi...

·
Registered
2,894 Posts
21.04.2020 jako, że rano poczułem zapach spawania lub szlifowania i czując niesamowitą motywację gdyż od dawna się nie ruszałem postanowiłem wybrać się na wycieczkę rowerową, ale jako, że inwestycja była tak blisko nie mogłem się powstrzymać i nie narobić wam smaku na fotki z weekendu. Tak więc podrzucam zapowiadany trailer, który pokaże wam ile przez miesiąc chłopaki na budowie zdziałali :)

To nie to co czułem, ale intuicja mnie nie zmyliła i mamy już na budowie szyny :3

Szybki przeskok na bagna, które ładnie zarastają

I powrót koło parkingu Areny

Zamiast gór, które tu były pojawia się wykop :)

A tu już ślad nowej drogi i pierwsze warstwy podbudowy

Po prawej w tle maszyna niwelująca nierówności

Tutaj jakaś grubsza sprawa być może połączenia z siecią osiedlową bo kopią od dłuższego czasu.

Widać już zarys nowego ronda. Nie wiem czy na zdjęciu też to jest widoczne.

KONIEC :)

·
Załomiak
3,260 Posts
Te hydranty to będzie jakiś dramat. Mogliby to pochować...

Będą chyba dosłownie w ciągu całej drogi...
Myślę, że w hydrantach o to chodzi, aby były dobrze widoczne, aby strażacy nie musieli ich szukać, gdy już będą m potrzebne ;) Oczywiście często je u nas dziwnie umieszczają - wystają bardziej z ziemi, niż powinny, czy stoją na środku chodnika, ale nie przyczepiałbym się do ich "żarówiastości" :)

·
Registered
2,894 Posts
Obiecane fotki z niedzieli, rozkręcili się póki dobra pogoda :)

Nitka rondo - WP ma już kilka warstw zapewne niebawem zaczną pojawiać się w różnych miejscach krawężniki

Tak samo nitka tramwajowa w stronę WP jest bardziej zaawansowana. Rozpoczęło się łączenie szyn.

·
Registered
2,894 Posts

Zauważyłem, że albo tak podkręcili tempo, że wyprzedzili ostro dostawy materiałów, albo następuje problem w łańcuchach dostaw bo prawie nic na tym placu nie ma. (tutaj np. resztki szyn)

Tak tu ostro prują, że musieli drzewo przestawić :D

Dobrze, że jest pachołek

CDN...

2021 - 2040 of 2192 Posts