SkyscraperCity banner

2061 - 2080 of 2125 Posts

·
Registered
2,826 Posts
Torowisko na horyzoncie

Tutaj za to druga nitka mocniej zaawansowana hmm

Wszystko elegancko pospawane. Terminowość dostaw też póki co na wysokim poziomie można jechać bez przerywania w porównaniu do poprzedniej fotorelacji i niemalże braku materiałów :)

podmieniają podkłady drewniane na pustaki

No i leci od razu guma

·
Registered
2,826 Posts
Sporo płyt betonowych jeszcze się tutaj ostało

No i mamy te urządzenia, które ostatnio pomyliłem ze zwrotnicami w wątku obwodnicy śródmiejskiej

Jeszcze jeden zestaw w gotowości

Jak mówiłem ilość szyn na stałym poziomie jeśli harmonogram prac przewiduje dalsze prace torowe to wjadą na górkę bez problemu aż do przejścia dla pieszych :)

Znak już połamany

Pięknie zarosło można by jakieś kwiaty nasadzić

No i znowu graffiti choć według mnie to powinni te prefabrykaty jakoś zamaskować

·
Registered
2,826 Posts
Ciekawi mnie kiedy mają zamiar to skończyć i posprzątać...

Zwykłe krawężniki to chyba na Zawadzkiego, Romera, Modrą i Jarzyńskiego. Jak do lasu dali lepsze to mam nadzieję, że i tu nie poskąpią :D

Prefabrykaty do odprowadzania wody ciekawe gdzie się znajdą

Z Poznania

Różnej wielkości

·
Registered
372 Posts
Zgodnie z planem, nowa część Arkońskiej (wraz z przebudowanym zasilaniem) ma zostać oddana w maju br. a o nowej siatce połączeń zupełna cisza. Wiadomo już coś może z kuluarów?

·
Registered
2,826 Posts
Zgodnie z planem, nowa część Arkońskiej (wraz z przebudowanym zasilaniem) ma zostać oddana w maju br. a o nowej siatce połączeń zupełna cisza. Wiadomo już coś może z kuluarów?
Nie wiem czy będą coś tworzyć w tej sytuacji jaką teraz mamy. Pewnie dopiero po odblokowaniu komunikacji miejskiej do jakichś w miarę normalnych pojemności bo teraz to taki 75 bardziej jak taksówka :D
Ja dalej czekam na to info o skończeniu zasilania bo zbliżamy się do połowy maja, a dalej cisza.

6.05.2020

Tutaj pojawia się już zbrojenie wieńczące te prefabrykaty wygląda, że niebawem będzie zalewane.

7.05.2020 przy Żabce

·
Registered
372 Posts
No dobrze, ale o tym, że na Szafera będzie nowa pętla wiadomo nie od dziś. I kiedy będzie gotowa też wiadomo. Zatem dziwi mnie fakt tej zupełnej ciszy. Jest dużo czasu żeby się dobrze przygotować, z różnymi wariantami, przeprowadzić konsultacje itd.

·
Registered
2,826 Posts
Fotorelacje z przełomowych momentów to moja specjalność :D
Myślałem, że twardolany, ale to chyba wanna

Rozbierają już definitywnie Szafera :)

Z deszczówką już w połowie

Z tym samotnym znakiem piękne zdjęcia można zrobić na takim postapokaliptycznym tle :D

Widać dokąd już ściągnęli płyty

A ten skąd się tutaj wziął?

Przełomowy mamy pierwsze metry krawężnika po jednej stronie prawie na równo z torami :) (tylko czemu bieda wersja, a w lesie premium?)

Tutaj chyba dokładniej widać dokąd wyskubali płyty

KONIEC

·
Registered
2,826 Posts
No to ja już czekam aż będzie można znowu wsiąść w 80 i 53 w akceptowalnej ode mnie odległości :3
15.05.2020
Obustronne krawężniki na jednej nitce, zapas szyn też jest

Pojawiły się też już te urządzenia do poziomowania torów, więc niebawem mam nadzieję ujrzymy beton :3

Kryzys coronavirusowy dał się we znaki bo przyjechały tory, które są tak świeże jakby wyjechały z linii produkcyjnej na naczepę

·
Registered
2,826 Posts
I to jeszcze jak :D
Do ronda? Bo na zdjęciu dokładnie nie widać.
17.05.2020 prace nabierają tempa. Pracują również w soboty, w tygodniu już nawet od 6. Jak jeżdżą tym walcem wibracyjnym bodajże to aż mi się całe mieszkanie trzęsie.

No i tutaj mamy już betonik

Tutaj kładka zniknęła

2061 - 2080 of 2125 Posts