SkyscraperCity banner

2081 - 2100 of 2125 Posts

·
Registered
2,826 Posts
Może nawet w tym tygodniu pojawi się już beton. Trzymam kciuki.

Nówki sztuki

Tych szyn to starczy do Jarzyńskiego (licząc z nową dostawą)

No i jezdni lewa

Tutaj też niebawem zaczną pojawiać się krawężniki

Tutaj mamy koniec, ale to nie koniec :D

Teraz stoję gdzieś na środku przyszłego ronda widać jak niewiele szyn brakuje, żeby już być na górce

·
Registered
2,826 Posts
A to nie był koniec bo na Zawadzkiego też pojawił się krawężnik :)

Wjazd w Litewską i tu pytanie. Czy projekt nie przewidywał kasacji myjni?

Zarys ronda jest już dobrze widoczny, a wczoraj przyjechały wyprofilowane krawężniki więc pewnie w ten weekend rondo będzie już w krawężnikach :)

O tej dostawie szyn pisałem wcześniej ^^

KONIEC :)

·
Registered
2,826 Posts
Nie przewidywał.

BTW, na mapie UMP w tamtym miejscu zaznaczony jest Orlen. Tam faktycznie była kiedyś stacja paliw?
Bo były rysunki ze niby tam maja być jakieś magiczne ścieżki rowerowe chyba, że to nie to miejsce, albo projekt stary.

Mieszkam tu już prawie 20 lat i stacji żadnej nie pamietam ^^

·
Maciek
1,943 Posts

Tramwaje coraz bliżej.

·
Registered
1,729 Posts
Postęp prac niesamowity z każda relacją, widać że praca wre aż miło i dobrze.
Tylko że po za przejazdem technicznym cisza w temacie nt. zmian w komunikacji na tym odcinku Arkońskiej. Ale może dzięki temu zamkną Łękno i tam puszczą ruch.
Mnie ciekawi kwestia czy po oddaniu tu pętli na Szafera nim nadejdzie kres tej na Krzekowie, (chodzi o autobusy) będa tu przekierowane czy dalej do Krzekowa a tu jedna linia tramwajowa ?

·
.
1,684 Posts
Mam wrażenie, że niektórym forumowiczom na tym zamknięciu Łękna bardzo zależy.

·
Registered
37 Posts
Chyba to nie matka a jak by ojciec i na dodatek początkujący albo pierwszy raz wychodzący przecież zawsze łatwiej jest wciągać nić pchać ale może już opanował tę sztukę :)

·
Registered
1,476 Posts
Bo były rysunki ze niby tam maja być jakieś magiczne ścieżki rowerowe chyba, że to nie to miejsce, albo projekt stary.

Mieszkam tu już prawie 20 lat i stacji żadnej nie pamietam ^^
Tam nigdy nie było stacji. Do końca lat 80 obecna żabka była, o połowę mniejsza i była tam tzw. inicjatywa prywatna, czyli warzywniak, czyli badylarz, czyli sklep Pana Wacka - gumę Donald oferował, i miał jakiś asortyment w przeciwieństwie do samu w głębi osiedla :). W miejscu zabudowań myjni był zarośnięty syf po budowie osiedla (na osiedlu takich miejsc jest kilka np. w okolicy litewskiej, domu pielęgniarek i wybudowanych garaży są "górki", a w miejscu ryneczku do 2005 też było podobne składowisko). Gdzieś w okolicy 1990 roku warzywniak został sprzedany i rozbudowany powstały tam "motoczęści". Potem gdzieś 15 lat później właściciel "motoczęści" zrobił interes i sprzedał teren za budynkiem BKFowi. Nie wiem tylko czy z budynkiem gdzie obecnie jest Żabka. :)

2081 - 2100 of 2125 Posts