SkyscraperCity banner

2121 - 2140 of 2192 Posts

·
Registered
15,535 Posts
Przepraszam, że postawię retoryczne pytanie (oczywiście, dzięki za wspaniały set zdjęć, Kruchu!), ale tych barierek nie dało się normalnie zdemontować? Idą na złom, więc je rozjechano? Czy ktoś będzie naprostowywał metodą chałupniczą?

·
Registered
1,833 Posts
Przepraszam, że postawię retoryczne pytanie (oczywiście, dzięki za wspaniały set zdjęć, Kruchu!), ale tych barierek nie dało się normalnie zdemontować? Idą na złom, więc je rozjechano? Czy ktoś będzie naprostowywał metodą chałupniczą?
Z tego co kojarzę jakiś kierowca się rozpędził i wpadł w barierki.

·
Registered
23 Posts
No kto mógł się spodziewać, że po walnięciu "arterii" (i to z urwanym buspasem) kierowcy będą mieli w poważaniu 40 km/h.
Na Arkońskiej mogliby pociągnąć buspas do Ronda Olszewskiego i zamontować nad nim kilka kamer dla poprawy bezpieczeństwa i przy okazji budżet miasta by na tym skorzystał. Jechałem tamtędy w zeszły czwartek (z Niebuszewa na Zawadzkiego) i gość w BMW M1 postanowił na łuku za stadionem mnie wyprzedzić, jadąc przy tym z 80 km/h, a na przejście wchodziła rodzina z dziećmi... Na względnie prostej Arkońskiej piesi nie mają łatwo przejść przez ulicę, a co dopiero na nowym odcinku, gdzie średnia prędkość to 70... Nie chcę prorokować, ale znając mentalność kierowców, w niedługim czasie dojdzie tam do jakiejś tragedii :confused:

·
Registered
2,894 Posts
Breaking News:
Parafrazując klasyka „kocham zapach masy bitumicznej o poranku”. Dzisiaj pojawiło się czarne na rondzie i myślę, że jest też już w stronę WP. Jak zaktualizuje mi się iCloud to podrzucę jutro niedzielne foteczki :)

2121 - 2140 of 2192 Posts