SkyscraperCity banner

2141 - 2160 of 2202 Posts

·
Registered
2,895 Posts
Klasycznie lekki poślizg, ale ciężko ostatnio z czasem. Zapraszam na relację z odcinka :)

Do połowy dystansu pomiędzy rondem Olimpijczyków, a rondem przy Jarzyńskiego mamy już zarys drugiej nitki.

Torowisko już mocno zaawansowane.

No i tutaj już jak kolega @Błażej podrzucił mamy czarne.

A do tymczasowego przejścia mamy już zabetonowane torowisko. Czyli mogą być już nawet w połowie odcinka od WP do Jarzyńskiego.

Dodatkowe info dzisiaj prawdopodobnie wypełniali braki pomiędzy jezdnią, a torowiskiem widoczne na zdjęciach i widziałem rozściełacz, więc możliwe, że leje się druga warstwa :)

Krawężniki czekają :)

·
Registered
2,895 Posts
Tutaj na obu nitkach także była pierwsza warstwa czarnego

Rzut oka na chodnik

Jak widać kilometry barierek nie dają niektórym do myślenia :D

Wyrzucili to na bok na razie, więc póki co chyba nie mają zamiaru z tego korzystać.

A liczyłem, że tu też będą takie ładne zielone płytki, a tutaj znowu coś innego...

·
Registered
1,833 Posts
Bo ten budynek nie łapał się już pod wyburzanie przy przebudowie drogi. Jest na to oddzielne zlecenie.
Miło się ogląda fotki Sepson jak tak widoczne są postępy z dnia na dzień.

·
Registered
2,895 Posts
Bo ten budynek nie łapał się już pod wyburzanie przy przebudowie drogi. Jest na to oddzielne zlecenie.
Miło się ogląda fotki Sepson jak tak widoczne są postępy z dnia na dzień.
Część, która miała być wyburzona została wyburzona przez inną firmę, a to było w zakresie przebudowy, który podlega Eurovii z tego co wiem.

Tak doceniacie w tym wątku moją pracę, więc mam dla was niespodziankę, a mianowicie ździsie :)
Ale po kolei...
6.06.2020

8.06.2020

9.06.2020 przez kraty :D

No i mięsko - Zawadzkiego

Litewska

Obrót w stronę osiedla

Sprzęt i ukryty ochroniarz

Btw na niektórych zdjęciach widać, że pojawia się już chodnik

Tu już jakaś dostawa czeka

Kurde co to Mabo, gdzie te słupy :D

W oczekiwaniu na ścieralną