SkyscraperCity Forum banner
2201 - 2220 of 4846 Posts

· Registered
Joined
·
5 Posts
Skusiłem się na "muzyczny spacer" i dzielę się wrażeniami. Kiepsko zorganizowane, a szczecinianie nie zawiedli i po raz kolejny pokazali, że średnio ich interesują tego typu akcje miejskie :) Mało osób przyszło, szczególnie na 2 początkowe stacje, a szkoda, bo szczególnie warto było usłyszeć grane przez High Five Brass nie tylko jazzowe utwory w otoczeniu szarego jeszcze Urzędu Miasta. Stacja na Alei Kwiatów nie wypaliła ze względu na ciągłe nieoddanie do użytku (a liczyłem na niespodziankę!), także strasznie cicho grający zespół harmonijek ustnych grał przed XIII muzami i był co chwilę zagłuszany przez przejeżdżające auta. Samo "zwiedzanie budowy nowego budynku filharmonii" niestety ograniczyło się jedynie do wejścia do holu. Nie zobaczyłem więc wiele więcej niż z ulicy. Jednak całość zapowiada się bardzo przyjemnie. Kilka zdjęć zrobiłem i wrzucam:

sufit:


widok na schody główne:


no i drugie schody:


Ponadto tutaj ( http://szczecin.gazeta.pl/szczecin/...czny_spacer_po_Szczecinie__Nie_byliscie_.html ) pod krótkim artykułem "profesjonalny" filmik. Polecam w zasadzie obejrzenie jedynie końcówki gdzie kamera leci po wszystkim co można było zobaczyć wchodząc do środka.http://szczecin.gazeta.pl/szczecin/...czny_spacer_po_Szczecinie__Nie_byliscie_.html
 
2201 - 2220 of 4846 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top