SkyscraperCity banner

16861 - 16867 of 16867 Posts

·
Registered
Joined
·
16,182 Posts
Czy to nie dlatego na wjeździe do Przecławia, jak się jedzie od Smętowic, jest jakiś baner w polu z napisem protestacyjnym? Coś o halach i ludziach (o ile dobrze w deszczu dziś widziałem)?
 

·
Nothing but the rain
Joined
·
1,231 Posts
PUM będzie budował nowoczesny akademik o podwyższonym standardzie
Pomorski Uniwersytet Medyczny we współpracy z Grupą Kapitałową Polskiego Holdingu Hotelowego chce stworzyć nowoczesny akademik.
Nowoczesny akademik PUM ma zostać wybudowany i oddany do użytku najpóźniej za trzy lata. Usytuowany będzie na dwóch działkach położonych przy al. Piastów 28 i 29. Powierzchnia nieruchomości, na której akademik powstanie to ponad 4,6 m kw. Obiekty będą spełniać standardy równe wymaganiom 3-4-gwiazdkowych hoteli. Akademik ma posiadać również udogodnienia, w tym m.in. strefę ciszy, Wi-Fi, gastronomię, pralnię, strefę zieleni i siłownię. Według wstępnych ustaleń, będzie tam mogło zamieszkać do 500 studentów.

- Nie ma jeszcze projektu inwestycji, ale jest już plan działania. Następne kroki po podpisaniu listu intencyjnego, to znalezienie inwestora zastępczego i wybranie architekta. Mamy pewne wzory akademika, ale chcemy, żeby był on najbardziej nowoczesny w Polsce. Chcemy pójść mocno w stronę ekologii i wykorzystać rozwiązania proekologiczne, na które pozwala rynek – wyjaśniał Gheorghe Marianem Cristescu.
 

·
Registered
Joined
·
9 Posts
Osiedle Panoramika zapowiada kolejny, VI już etap. Budynek ma mieć 6 pięter, sprzedaż już ruszyła, budowa podobno też.

Solidne blokowisko się robi, ktoś wie jak się tam mieszka?
 

·
Mordercza kaczuszka....
Joined
·
4,738 Posts
Mój kolega tam mieszka od niedawna.
Generalnie jak kupował to nie było już wolnych miejsc parkingowych - ani w parkingu podziemnym, ani na "dworze".
Samochód parkuje na tym parkingu przy Wszystkich Świętych.
Niektórzy ludzie stają na drogach (we wszelakich wolnych miejscach), ale często ktoś dzwoni po SM i ta przyjeżdża i wkłada kartki (a może i mandaty).
 
16861 - 16867 of 16867 Posts
Top