SkyscraperCity banner

1 - 20 of 20973 Posts

·
Registered
2,105 Posts
cóż, nie sądzę żeby miało się coś w okolicy prędko zmienić, więc może to będzie motywacja dla pracowników żeby korzystać z KM

·
Registered
2,839 Posts
[Szczecin] Parkowanie, strefa itp.

Całe nasze Podzamcze... Wielki parking... :bash:

Poduszki na karoserii. O krok od stłuczki na parkingu (zobacz film)
Kolejni kierowcy mieli dziś problemy na oblodzonym parkingu na Podzamczu.

(Fot. gs24.pl)

Wszystko zaczęło się od dostawczego samochodu, który zakopał się w śniegu i zablokował część przejazdu. Zrobiło się wąsko. Mimo to niektórzy kierowcy próbowali go ominąć.

Jadącemu z góry volkswagenowi to się udało, ale sprawa skomplikowała się, gdy próbował minąć się z podjeżdżającą pod górę toyotą. Na lodzie zaczął się ześlizgiwać bokiem w kierunku toyoty. Do stłuczki brakowało niewiele. Kierowcy obłożyli karoserie obu samochodów pościelą i poduszkami.

Na filmie zobacz jak wyszli z opresji.

·
Registered
1,476 Posts
...miejscowy tabloid czyli głos szczeciński...i wspaniała redakcja zajmująca się głownie tematami na sezon ogórkowy...doszli w swych artykułach do granic absurdu...najpierw artykuły SKANDAL!!! PODZAMCZE NIE DLA AUT!!, TO JEST STARE MIASTO!!! a teraz artykuły SKANDAL KIEROWCY NIE MOGĄ WYJECHAĆ Z PARKINGU ŚNIEG...

całą tą schizofrenie może wytłumaczyć jedynie faktem że sami parkują tam auta a teraz nie mogą wyjechać

·
Registered
2,117 Posts
I bardzo dobrze im tak. Szkoda, że w tym poślizgu nie wpadli do Odry :). Może się oduczą tam parkować.

Co 2 z tych kierowców pewnie człowieka by rozjechał i pojechał dalej, ale gdy chodzi o ryskę na karoserii ukochanego BMW, Mercedesika to przykryje cały samochód nawet kołdrą - cóż za groteskę widzimy na załączonym obrazku.

A tak bardziej na serio to się w ogóle dziwię kto o zdrowych zmysłach wjeżdża w coś takiego samochodem. Przecież na pierwszy rzut oka i znając podstawowe prawa fizyki można ocenić, że będzie bardzo ciężko tam zapanować nad autem. No cóż "miszczowie" kierownicy, kompletnie bez wyobraźni, no ale tak przecież trzeba podjechać pod same drzwi, bo inaczej sobie obcasiki na kostce połamie.

·
Registered
410 Posts
W odległości 20 min. na piechotę od pl. Rodła mieszka jakaś 1/3 Szczecina.
Na moje oko jest to sporo przeszacowane. Ale mówię na wyczucie, nie mam liczb.

Dodać należy że do Szczecina dojeżdża cała kupa ludzi z miast pobliskich (Stargard, Gryfino).

Aha, piszę o pracy. Na zakupy zdarza mi się jechać samochodem do Galaxy z... Matejki.

Dodam też że na forum jakoś tak nie docenia się jak ważna jest komunikacja. To nie działa tak że jak się nie da jechać samochodem to się wsiada w tramwaj i po kłopocie. JAKAŚ forma komunikacji musi się rozwinąć pod obsługę budynku. U nas w polityce nie widzę rozwoju infrastruktury transportowej razem z rozwojem dużych budynków.

·
Registered
197 Posts
^^Ja rozumiem o tyle, że często biorę udział w tygodniowych zakupach w realu w galaxy;)
chyba cierpisz na nadwyżkę pieniędzy. Real w galaxy jest droższy niż hipermarkety na peryferiach (Auchan, Ster) o asortymencie, kolejkach do kas i syfie nie wspominając

·
zażółcona gęślą jaźń
2,023 Posts
^^Mam ten luksus, że to nie ja płacę ;) A często jest tak, że po długich rozważaniach dochodzimy do konkluzji "dobra, niech już będzie do galaxy..."

·
Registered
2,487 Posts
to juz chyba sprawa samych kierowcow, gdzie jezdza i jak parkuja. przepisow nie zlamali, a napotkane trudnosci udalo im sie sprytnie opanowac. mnie tylko zawsze zastanawia, kto w wyniku takiej kolizji bylby 'winny'. pewnie nie mogliby sie dogadac, a policja zaserwowalaby mandaty dla dwoch stron, bo tak im najlatwiej, a i kasy wiecej wpada...

z tymi samochodami to nie jest do konca tak, jak piszesz, bo ze swojego doswiadczenia i wymiany spostrzezen z innymi osobami, moge stwierdzic, ze im lepszy samochod ktos prowadzi tym wieksza kultura wykazuje sie na drodze. nie jest to regula, ale w wiekszosci sie sprawdza. nie oznacza to tez, ze mniej zamozni kierowcy nie sa kulturalni. po prostu obalenie stereotypu.

·
Registered
2,487 Posts
czyli w realu w galaxy sa inne ceny niz w realu w sterze, czy na slonecznym? my mieszkamy bardzo blisko galaxy, a i tak zakupow dokonujemy wlasnie w sterze, czy auchanie... nie wiem dlaczego, ale moja matula tak ma. teraz juz wiem, dlaczego :D
choc roznicy w cenach nie jestem w stanie pojac. przeciez gazetki reklamowe obowiazuja wszystkie reale...

·
Registered
197 Posts
I bardzo dobrze im tak. Szkoda, że w tym poślizgu nie wpadli do Odry :). Może się oduczą tam parkować.

Co 2 z tych kierowców pewnie człowieka by rozjechał i pojechał dalej, ale gdy chodzi o ryskę na karoserii ukochanego BMW, Mercedesika to przykryje cały samochód nawet kołdrą - cóż za groteskę widzimy na załączonym obrazku.
groteskowa jest twoja wypowiedź, czy tam nie wolno parkować? wolno

Kierowcom gratuluje pomysłowości, z doświadczenia wiem, że w Niemczech w takiej sytuacji kierowcy rozłożyli by ręce wezwali policję ta wezwała by pomoc drogową a kosztami całej operacji obciążony by został zarządca drogi.

·
Szymek
3,594 Posts
promocje mogą być wszędzie jednakowe, chociaż to też zalezy od firmy, np. na stronie carrefoura obowiązują różne książeczki dla poszczególnych sklepów nawet w obrębie tego samego miasta. ale tak jak inne ceny są w realu w Szczecinie i w Warszawie, tak w różnych Realach w tym samym mieście ceny mogą być inne.

1 - 20 of 20973 Posts