SkyscraperCity banner

Pomysły na podzamcze, Twój wybór [post #1009]:

• PROJEKT #1

Votes: 17 11.5%
  • PROJEKT #2

Votes: 11 7.4%
  • PROJEKT #3

Votes: 6 4.1%
  • PROJEKT #4

Votes: 6 4.1%
  • PROJEKT #5

Votes: 5 3.4%
  • Żaden z powyższych

Votes: 93 62.8%
  • Nie mam zdania

Votes: 10 6.8%
5821 - 5840 of 9669 Posts

·
zażółcona gęślą jaźń
2,049 Posts
Byłem dziś na Podzamczu, aby udokumentować ostatnie podrygi parkingowego syfu :) Bierzcie i jedzcie z tego wszyscy:

Czyżby Stare Miasto?

A gdzie tam

Może jednak?

Jednak nie.

Z cyklu "manewry wrogich wojsk"

Ktoś się manewrami za bardzo przejął i ogłosił kapitulację

Prawdziwe prasłowiańskie porothermy, co to je Chrobry sam ustawiał

Ktoś narzekał na brak zieleni na rynku? Mówisz - masz :nuts:

No to teraz kilka z serii "dasie"

Odrobina szczecińskiej kultury i sztuki

A to już mój osobisty towarzysz niedoli

Tłumów nie ma, ale przyjdzie i na to czas

I odrobina "niedasie"

I na koniec pasmo nieszczęść:

Zaatakowała mnie germańska żydokomuna ;)

Szatan w kociej skórze przebiegł mi drogę

I zastał mnie zmrok

A teraz zagadka: gdzie znajdziemy taką piękną łąkę w środku miasta?

Zgadliście.

Rynek jak widzieliście był zawalony, natomiast parking pod TZ:

Dobra wiadomość: Dziwex się biodegraduje:banana: Na żywo wygląda jeszcze żałośniej :cucumber:

I uwaga: sensacja - rewelacja: pod Dziwexem zaczepił mnie taki pan, z którym od słowa do słowa okazało się, że jest odpowiedzialny za parcelę po drugiej stronie Panieńskiej! Powiedział mi, że "na przyszły rok ruszają z budową". Gdy zapytałem, czy jest z ewynajmu, to zaprzeczył. Pytałem czy chodzi o Galerię Podzamcze i czy wizulalizacje są aktualne, ale jego odpowiedź była trochę niejasna. Gorzej, że czekał na faceta od Dziwexa, ale zapytany o to jak mi się podoba, nakreśliłem mu nasz stosunek do tego typu budowli ;) Także trzeba mieć rękę na pulsie. Czy któryś z was ma możliwość podpytać w urzędzie do kogo należy teraz ten grunt?

·
Moderator
38,583 Posts
Nawet archo tam nie wpuścili. Start w przyszłym roku można odłożyć na półkę z Szarotką i Ikeą ;).

·
Registered
2,117 Posts
MisUszatek:
Kurde chłopie nie kracz, ja wole tam widzieć te dziurę w Ziemi przez naście lat, aż nie przyjdzie jakiś normalny inwestor i nie zaproponuje czegoś adekwatnego do tego miejsca. Zapewne znowu zobacze jakieś nowoczesne przeszklone niewiadomo co "ambitnych" architektów. Ale nie popuszczę w tej sprawie będę pisał nawet do ministerstwa ;].

No, ale czekajmy na cud...
A oprócz delikatnej sprawy tych kwartałów, pozostaje jeszcze bardziej skomplikowana sprawa Arkony...

·
zażółcona gęślą jaźń
2,049 Posts
@leks: spokojnie, ja tylko powtarzam, co mi facet na ulicy powiedział ;) Tak w ogóle pytał czy nie znam "Płotkowiaka" z forum, jak mu powiedziałem że pierwsze słyszę, to się mocno zdziwił ;) Który to z was, przyznać się ;)

·
...stranger...
651 Posts

·
Moderator
38,583 Posts
ten inwestor?

inwestycje zrealizowane:

·
zażółcona gęślą jaźń
2,049 Posts
Siwy i łysy no. Gęba trochę sympatyczniejsza niż ten pierwszy. Ale przeżywacie ;)

·
...stranger...
651 Posts
Siwy i łysy no. Gęba trochę sympatyczniejsza niż ten pierwszy. Ale przeżywacie ;)
Ja tylko próbuję się dowiedzieć kto to był, bo możliwe że miałbym informacje z pierwszej ręki...

·
Registered
968 Posts
Jeżeli nic się nie zmieniło, to terenem włada firma Status Invest.
Tak, Status Invest.

Nawet archo tam nie wpuścili. Start w przyszłym roku można odłożyć na półkę z Szarotką i Ikeą ;).
Może niekoniecznie trzeba to odłożyć na półkę. Od razu podkreślam, że co do samej inwestycji tj. czy ruszy w przyszłym roku to żadnych informacji nie mam, ale co do prac archeologicznych to myślę, na podstawie mojej wiedzy, że wkrótce ruszą :).

·
PB RWD jest wysoko
18,004 Posts
Byłem dzisiaj na Podzamczu i kierowcy tam parkujący nie przeczuwają, że nastąpi koniec parkowania.

·
Polish Space Marines
16,631 Posts
Bo to będzie pierdzielnięcie, jak elektro u hitlera ;)

·
PB RWD jest wysoko
18,004 Posts
Jakaś wycieczka była z aparatami i widziałem jak próbowali kadrować, żeby nie ustrzelić samochodów. Wstyd normalnie... Pomijając już sam Rynek Sienny to dużo samochodów zaparkowanych jest na zakazie postoju i tu SM powinna bezwzględnie interweniować. Do tego zauważyłem co najmniej dwa auta-nieruchomości. Wyrasta z pod nich trawa już...

5821 - 5840 of 9669 Posts