SkyscraperCity banner

Pomysły na podzamcze, Twój wybór [post #1009]:

• PROJEKT #1

Votes: 17 11.5%
  • PROJEKT #2

Votes: 11 7.4%
  • PROJEKT #3

Votes: 6 4.1%
  • PROJEKT #4

Votes: 6 4.1%
  • PROJEKT #5

Votes: 5 3.4%
  • Żaden z powyższych

Votes: 93 62.8%
  • Nie mam zdania

Votes: 10 6.8%
5881 - 5900 of 9669 Posts

·
...
12,056 Posts
Discussion Starter #5,882
Wyburzyć, a nie zamknąć. W ostateczności przebudować partery na lokale usługowe - innej opcji nie powinno być. ;)

·
ProBerlinSzczecin/
1,052 Posts
Wyburzyć, a nie zamknąć. W ostateczności przebudować partery na lokale usługowe - innej opcji nie powinno być. ;)
Też bym był za wyburzeniem! Orientuje się ktoś co tam stało przed nalotami?

·
PB RWD jest wysoko
18,004 Posts
Tylko trzeba mu liftingu, bo zresztą jak cała okolica jest trochę zapuszczony.

·
Moderator
38,583 Posts
Wygląda dziwnie...to na pewno Szczecin? :D, niektórzy dalej będą smęcić, że nie mamy rynku :p.

·
Registered
69 Posts
Tyle lat czekaliśmy na taki widok teraz można spokojnie przyjść się napić :cheers:,a ten dostawca jak wjechał pod prąd to może inaczej niż tamtędy by się nie zmieścił :) może ciasno i parasole przeszkadzają a towar trzeba dostarczyć,ludzie chcą jeść :)

·
Registered
3,825 Posts
^^ W ogródkach ludzie siedzą! Nie może być!

Jak robiłem zdjęcia, to również siedzieli ;) Może usiądę dziś w ogródku jednej z tych nowych knajp i popatrzę na resztę:)
Tylko nie patrz tak ciągle bo będziesz dziwnie wyglądał ;) Jakoś ludzie nie marudzili, że przeszkadza im brak samochodów... ;)

·
Banana Republic of Poland
6,156 Posts
Tyle lat czekaliśmy na taki widok teraz można spokojnie przyjść się napić :cheers:,a ten dostawca jak wjechał pod prąd to może inaczej niż tamtędy by się nie zmieścił ,w sęsie od drugiej strony :)
Nie szukał pewnie nawet dojazdu z drugiej strony. Nie zmienia to faktu, że od drugiej strony z dojazdem mógł by być lekki problem, bo przy Starym Ratuszu widziałem zaparkowanego dostawczaka i jakieś osobówki.

·
Nie(bo) Szczecin
10,768 Posts
Na początek drzewka wystarczą. Zamiast hologramu na bloczki można po zmroku rzucić mapping 3D, z konturami giełdy. ;) Kurde, tak fajnie to wygląda, że nawet zielony glut mi nie przeszkadza. :D

5881 - 5900 of 9669 Posts