SkyscraperCity banner

14421 - 14440 of 14483 Posts

·
więcej drzewek!
3,572 Posts
Kolejna kamienica przy Bogusława w remoncie, tym razem nr 42 (klik). Ulica idzie jak burza, kilka kamienic w remoncie, wyremontowana infrastruktura, sklepy odzieżowe w przyziemiu, żadnych lokali na wynajem, robi się kawał miasta.
A taki jeden jubiler/złotnik z tej ulicy tak bardzo płakał razem z Pacynką jak to przez remont i "brak miejsc parkingowych" ta ulica upada 😅😅

·
Registered
10,646 Posts
ps. Krzywoustego się za to ociąga ;)
Krzywoustego już też by wymagało remontu infrastruktury ;)

A taki jeden jubiler/złotnik z tej ulicy tak bardzo płakał razem z Pacynką jak to przez remont i "brak miejsc parkingowych" ta ulica upada 😅😅
Remont za "marne grosze" (w porównaniu z wieloma innymi inwestycjami), a różnica jaką zrobił w postrzeganiu ulicy jest niewyobrażalna. To pokazuje jak niewiele potrzeba, żeby całe nasze śródmieście wyglądało w końcu tak, jak na to zasługuje i wykorzystano jego potencjał - chodniki, zieleń, uporządkowane parkowanie i mamy inny świat. Jedyne co mnie tylko razi po remoncie to poobklejane czerwono-białą taśmą srebrne słupki przy wjazdach i samochody parkujące na nich w poprzek (w sensie na wjazdach, nie na słupkach ;) ), jedno z drugim ma wiele wspólnego i fajnie jakby to jakoś kompleksowo ogarnąć.

Mam nadzieję, że takie modernizacja zaczną się rozlewać po całym mieście. Wiadomo jakie ulice są kolejne w kolejce (coś wspomniałeś o Turzynie?).

·
więcej drzewek!
3,572 Posts
Krzywoustego już też by wymagało remontu infrastruktury ;)

Remont za "marne grosze" (w porównaniu z wieloma innymi inwestycjami), a różnica jaką zrobił w postrzeganiu ulicy jest niewyobrażalna. To pokazuje jak niewiele potrzeba, żeby całe nasze śródmieście wyglądało w końcu tak, jak na to zasługuje i wykorzystano jego potencjał - chodniki, zieleń, uporządkowane parkowanie i mamy inny świat. Jedyne co mnie tylko razi po remoncie to poobklejane czerwono-białą taśmą srebrne słupki przy wjazdach i samochody parkujące na nich w poprzek (w sensie na wjazdach, nie na słupkach ;) ), jedno z drugim ma wiele wspólnego i fajnie jakby to jakoś kompleksowo ogarnąć.

Mam nadzieję, że takie modernizacja zaczną się rozlewać po całym mieście. Wiadomo jakie ulice są kolejne w kolejce (coś wspomniałeś o Turzynie?).
Następna w kolejce jest ulica Bolesława Śmiałego od Krzywoustego do Jagiellońskiej, wraz z całym skrzyżowaniem Śmiałego/Chodkiewicza/Żółkiewskiego. Jest zapisana w budżecie na ten rok :)

·
Moderator
38,353 Posts
Czy wysięgnik wraz z talerzem satelitarnym trafił do muzeum techniki i komunikacji? ;).

·
Registered
1,041 Posts
Admin SSZ drwi z plomby Siemaszki, grubsza sprawa ;) Może to pozytywny sygnał, że w śródmieściu doczekamy się wymogu rekonstrukcji, albo chociaż zachowania linii pięter.

·
Registered
10,646 Posts
^^ Muszę trochę stemperować ekscytację, ale póki co w rusztowaniach jest tylko fragment od ul. Małkowskiego. Narożnik na razie bez rusztowań, swoją drogą nawet nie wiedziałem, że brama od Bogusława również ma adres Małkowskiego 26.

Namieszałem, to jednak Małkowskiego 25.

·
Moderator
38,353 Posts
Szkoda, że dziadowski TBS nie dźwignął tematu kamenic po SCR. Na Bogusława nic, na Jagiellońskiej nic.

14421 - 14440 of 14483 Posts