SkyscraperCity banner

Podoba sie?


  • Total voters
    99
Status
Not open for further replies.
1 - 20 of 52 Posts

·
Załomiak
Joined
·
3,265 Posts
Discussion Starter #1 (Edited)
Adres: ul. Rydla 61 Szczecin

Lata budowy: 1987-1988

Architekci: Adam Szymski i Marian Rozwarski

Budulec: Cegła i beton

Budynek powstał jako wotum za uratowanie życia Jana Pawła II.Zanalazłem jeszcze 2 zdjęcia:i wnętrze:Moja ocena to 7.5 - budynek jak na czasy komuny (chociaż już późnej) wygląda całkiem ciekawie i nie jest szarym klockiem, co już jest osiągnięciem :p Powinno się tylko go trochę odremontować, kupić ładny napis "Sanktuarium", a nie taki "papierkowy" oraz zainwestować z ogrodzenie i zieleń, a będzie naprawdę elegancki :)
 

·
Registered
Joined
·
14,523 Posts
Oceniłem powyżej przeciętnej chyba tylko z okazji patriotyzmu lokalnego, codziennie oglądam tą budowlę czy tego chcę czy nie, nawet z okien mojego mieszkania ją teraz widzę :D
 

·
Centuś
Joined
·
3,412 Posts
Jak dla mnie to już taki mały potworek 3.5/10
 

·
Registered
Joined
·
431 Posts
Jak byłem mały to zawsze jakoś robił na mnie wrażenie, bo taki inny był od tych innych "kościółków". Dlatego ode mnie 8.
 

·
Registered
Joined
·
10,647 Posts
Nigdy nie pasował mi do ogólnego imagu ul. Struga i okolic. Zrównać z ziemią i postawić CH! ;)

A tak na serio to jakoś nigdy mi nie przypadł do gustu, z resztą jak większość tego typu kościołów. Jeszcze pomyślę nad oceną..
 

·
Nie(bo) Szczecin
Joined
·
10,695 Posts
I Boże nie pomoże... 3/10. Jeden z wielu obiektów nietrzymających się kupy w ogólnym bałaganie na Struga. Ale lepsza jest ta hala dworcowa, na zdjęciu G0thm0g'a jej niewielki fragment jest widoczny w prawym dolnym rogu zdjęcia. To dopiero masakra. ;)
 
1 - 20 of 52 Posts
Status
Not open for further replies.
Top