SkyscraperCity banner

Podoba sie?

• Total voters
    99
Status
Not open for further replies.
1 - 20 of 52 Posts

·
Załomiak
3,265 Posts
Discussion Starter #1 (Edited)
Adres: ul. Rydla 61 Szczecin

Lata budowy: 1987-1988

Architekci: Adam Szymski i Marian Rozwarski

Budulec: Cegła i beton

Budynek powstał jako wotum za uratowanie życia Jana Pawła II.

Zanalazłem jeszcze 2 zdjęcia:

i wnętrze:

Moja ocena to 7.5 - budynek jak na czasy komuny (chociaż już późnej) wygląda całkiem ciekawie i nie jest szarym klockiem, co już jest osiągnięciem :p Powinno się tylko go trochę odremontować, kupić ładny napis "Sanktuarium", a nie taki "papierkowy" oraz zainwestować z ogrodzenie i zieleń, a będzie naprawdę elegancki :)

·
Registered
14,523 Posts
Oceniłem powyżej przeciętnej chyba tylko z okazji patriotyzmu lokalnego, codziennie oglądam tą budowlę czy tego chcę czy nie, nawet z okien mojego mieszkania ją teraz widzę :D

·
Centuś
3,412 Posts
Jak dla mnie to już taki mały potworek 3.5/10

·
Registered
431 Posts
Jak byłem mały to zawsze jakoś robił na mnie wrażenie, bo taki inny był od tych innych "kościółków". Dlatego ode mnie 8.

·
Registered
10,647 Posts
Nigdy nie pasował mi do ogólnego imagu ul. Struga i okolic. Zrównać z ziemią i postawić CH! ;)

A tak na serio to jakoś nigdy mi nie przypadł do gustu, z resztą jak większość tego typu kościołów. Jeszcze pomyślę nad oceną..

·
Nie(bo) Szczecin
10,695 Posts
I Boże nie pomoże... 3/10. Jeden z wielu obiektów nietrzymających się kupy w ogólnym bałaganie na Struga. Ale lepsza jest ta hala dworcowa, na zdjęciu G0thm0g'a jej niewielki fragment jest widoczny w prawym dolnym rogu zdjęcia. To dopiero masakra. ;)

1 - 20 of 52 Posts
Status
Not open for further replies.