SkyscraperCity banner

301 - 320 of 351 Posts

·
Registered
1,124 Posts
400m do Urzędu Miasta. A i w sumie do granicy osiedla administracyjnego zwanego Centrum jest bliżej niż od takiej Hanzy, bo niecałe 200m.

·
...
11,967 Posts
Discussion Starter #302
Jak dla mnie najlepsza lokalizacja do mieszkania w Szczecinie. Niby centrum, ale jednak już trochę oddalone od zgiełku. Jest zielono, ale i miejsko. Wszędzie blisko, dobry dojazd. Najlepsze widoki na śródmieście. Trochę PR wyszedł z tego, ale... co nie prawda? ;)

·
Registered
471 Posts
Jak dla mnie najlepsza lokalizacja do mieszkania w Szczecinie. Niby centrum, ale jednak już trochę oddalone od zgiełku. Jest zielono, ale i miejsko. Wszędzie blisko, dobry dojazd. Najlepsze widoki na śródmieście. Trochę PR wyszedł z tego, ale... co nie prawda? ;)
Mieliśmy tam wiele lat biura i największym minusem (poza upałem w lecie) była stacja pogotowia nieopodal. Ekstremalnie głośna.

·
Moderator
38,562 Posts
No już mogliby coś zacząć grzebać z tym budynkiem ;). choćby obedrzeć go z elewacji, a tu trzeba czekać do 2021r. Echhh

·
Registered
249 Posts
Już blisko... już niedaleko.... ktokolwiek zauważył że zniknęły radiolinie i anteny z dachu byłego TVP??? Służby znikają.... a więc? przebudowa niebawem?

·
<git tekst w tym miejscu>
2,234 Posts
Ha widzę po ułożeniu dokumentów na biurku, że byli tam po mnie. :D

·
Registered
2,510 Posts
Czyli bazując na wieściach z tramwaju, miałem rację, że będą pakietować ;)
Chociaż dopóki nic nie jest podpisane, to jeszcze wszystko może się wywrócić do góry nogami.

301 - 320 of 351 Posts