SkyscraperCity Forum banner
1 - 20 of 452 Posts

·
Registered
Joined
·
3,763 Posts
no ogólnie pod tym linkiem jest prezentacja reklamująca miasto, która używa wizualizacji tego s-f. Jeśli na tej reklamówce mamy się opierać to Dana, Posejdon ani BPP nie powstaną... nic z tego nie wynika. Żadnych konkretów odnośnie terminów ani tego kto miałby to zbudować. Dla mnie s-f ale jeśli powstanie odszczekam z przyjemnością.
 

·
Registered
Joined
·
2,874 Posts
Ja uważam, że inwestycja jest jak najbardziej realna dla tej lokalizacji. Budynki biurowe i hotel. Nitka wjazdowa do miasta, świetny dojazd. Apartamentowce powinny znaleźć się przy Odrze (inwestycje dla SGI i innych inwstorów na Łasztowni).

Nigdy nie myślalem o tych działkach, ale one również mają niesamowity potencjał.
 

·
Nothing but the rain
Joined
·
1,255 Posts
Znalazłem stare wizki:

Ze strony Atelier Bizio + Ligierko

Kompleks Biurowy GdańskaKompleks składa się z 4 budynków, z których 3 mają funkcję biurowo-usługową i 1 funkcję hotelową. Pod budynkami zlokalizowany jest dwu poziomowy parking podziemny.

Projekt zakłada wyburzenie obecnie istniejącej tam zabudowy z pozostawieniem budynku "Grzybka" i jego adaptację na funkcję komercyjną.

Założeniu towarzyszy duża ilość zieleni.

Projekt w dalszej fazie projektowej ma szansę być poszerzony na działkę sąsiednią, a także na drugi brzeg Odry.

Obecnie projekt ulega ciągłym zmianom i jest w fazie koncepcyjnej.

(ul. Gdańska 40,42, Szczecin)
 

·
Registered
Joined
·
974 Posts
Projekt w dalszej fazie projektowej ma szansę być poszerzony na działkę sąsiednią, a także na drugi brzeg Odry.
Fajny projekt, duży rozmach. Szkoda tylko, że to Hiszpanie, więc raczej nic z tego nie wyjdzie. Wystarczy przyjrzeć się innym inwestycjom hiszpańskich spółek w naszym kraju, czy choćby na naszym "podwórku", żeby dojść do takiego wniosku. Chociaż może...
 
1 - 20 of 452 Posts
Top