SkyscraperCity banner
1 - 20 of 646 Posts

·
Registered
131 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Zachodni węzeł trasy. Całkiem sympatycznie jest pod tymi estakadami ;)

Widok z Wałów Chrobrego

Widok w kierunku centrum

Kiedyś były tu nawet przystanki. Ktoś wie czemu je zlikwidowali?

Jakoś tak w samym środku żywiołu :D

Mały bonus ;)

I jeszcze pazim. Nie ten dział, ale to forum :D Generalnie polecam odwiedziny kawiarenki na górze. Więcej tam fotografów niż klientów ;)

·
Registered
917 Posts
Zdjecia bardzo fajne. Trasa rowniez, troche informacji o niej bylo juz w watku o trasach miejskich, ale tu jest bogaty zbior zdjec.
A co do Pazimu to w Katowicach mozna obserwowac przebudowe ronda w ramach DTS ze Sky Baru na ostatnim pietrze wiezowca Altus. Malo tam jednak ogladajacych bo wejscie do lokalu jest platne, nie pamietam ile, bo mam tam karte klubowa, ale chyba 10zl wejscie i min. 10 na drinki. Sorry ew. za maly off-topic ale skojarzylo mi sie z Pazimem.
A propos. Co ci ludzie robia na tej drodze? To zdjecia z jakiegos otwarcia, festynu czy co?

·
...
12,159 Posts
Delfin bedzie wniebowzięty , bo prosił o zdjęcia TZ :)
Fajne fotki, trasa paskudna, odrapana, brudna etc. no i wije się tymi ślimakami po całych Wałach i Podzamczu - ehhh nigdy jej nie lubiłem

ps A co ty z Kalisza robisz w Szczecinie? :>

·
...
12,159 Posts
DJP said:
A propos. Co ci ludzie robia na tej drodze? To zdjecia z jakiegos otwarcia, festynu czy co?
hm.. pewnie zdjęcia były robione w ostatnią sobotę jeśli się nie myle (Piknik nad Odrą ?),
ta ulica jest zamykana dla ruchu kołowego, bo biegnie pod Wałami Chrobrego gdzie odbywają sie zazwyczaj miejskie imprezy ;]

·
Registered
131 Posts
Discussion Starter · #5 ·
Raine said:
ps A co ty z Kalisza robisz w Szczecinie? :>
Gdzieś trzeba było spędzić długi weekend ;) A co do daty wykonania, to zdjęcia zrobiłem 30 kwietnia. Wtedy była jakaś impreza, na której znaczną (jeśli nie przeważającą) część bawiących się stanowili mundurowi ;)

·
Registered
3,832 Posts
super!!,wielkie dzieki ale do szczescia przydalyby sie fotki od strony poludniowej z dalszej perspektywy - ten odcinek najefektowniej wyglada IMO

·
Registered
131 Posts
Discussion Starter · #10 ·
Raine said:
Pierwszy raz byłeś?
Jak ci sie podobało miasto?
Masz jakieś zdjęcia? :>
??
;)
Byłem pierwszy raz :) Miasto zaskoczyło mnie bardzo pozytywnie. Dużo zieleni, ciekawa architektura. Gorzej z drogami ;/ Pozostałe zdjęcia wiszą na transport.wroc.biz, ale przedstawiają głównie autobusy i tramwaje ;)

·
Registered
131 Posts
Discussion Starter · #11 ·
Platek said:
Czy tylko ja nie widze tych zdjeć?? (oprócz jednego - z tramwajem)
Hmm one wiszą na najzwyklejszej republice... Tylko ten tramwaj jest wsadzony na jakiś wrocławski serwer.

·
...
12,159 Posts
Andrzej4001 said:
Jak widać trasa wymaga generalnej przebudowy, fajne fotki :)
Może jeszcze nie przebudowy (choć nie ukrywam że bardzo bym chciał ), ale remontu jak najbardziej. Na dzień dzisiejszy TZ się po protu sypie (np. rok temu jedna z nitek wyjazdowych się zapadła). Trzeba też wreszcie uporządkować teren pod trasą. Coś się wreszcie jednak dzieje: widać na paru zdjęciach, że malują na niebiesko barierki, dobre i to ;)

delfin_pl said:
Dzieki Raine za fotki, naprawde fajnie to wyglada (lubie te elektroniczne znaki) :applause:
Podobne znajdują się również na moście Pionierów, pewnie też pojawią się na przebudowywanej obecnie ul. Struga :)

·
Infrastrukturnik drogowy
12,432 Posts

a co to za niedokończony 'słupek'? :)

@Andrzej, hmmm, a gdzie widzisz konieczność przebudowy tej trasy?
IMO TZ całkiem sympatycznie się prezentuje :)

1 - 20 of 646 Posts