SkyscraperCity banner

41 - 60 of 457 Posts

·
zdradziecka morda
4,520 Posts
Po tutejszych zdjęciach i zdjęciach lotniczych widać, że Szczecin mógłby się stać kajakowym imperium pod względem turystycznym. Byłem ostatnio na spływie Wieprzem w Zwierzyńcu na Roztoczu i aż się zdziwiłem, że kajakowy biznes aż tak tam kwitnie.
Czy któryś z włodarzy "Miasta" to czyta?

Nie było przedwczoraj wymarzonych warunków do kajakowania, ale pomyślałem, że i tak może być fajnie. No i było :)
Popłynąłem na Wydrnik. Słyszałem kiedyś, że rzeka od kanału różni się tym, że ma ona wyraźne źródło i ujście, natomiast kanał łączy po prostu ze sobą dwa akweny. Nie wiem czy to prawda, więc niech eksperci się wypowiedzą ;)
Nie podejmuję się bycia "jego eksperskością" natomiast prawdą jest jakoby kanał raczył był łączyć akweny (dwa na ogół :))

Wypożyczalniane są mało wygodne, bo to zazwyczaj laminaty, więc po 3 godzinach dupa boli. Można się ewentualnie poduszką ratować. Najlepiej wypożyczyć polietylenowe, chociaż nie każda wypożyczalnia je ma (a jeśli ma, to są droższe niż laminatowe).
Oj mięknie nam społeczeństwo :)

Fable - dzięki Tobie odkrywam znane miejscówki, na nowo. Wątek i zdjęcia genialne, dziękuję :)
Co do akcji polcji - absurd, absurda goni absurdem, ktoś się z koniem na głowę zamienił. Żenua, że wodna policja nie zna przepisów.
Ktoś z SSC? Zdjęcie z piątku, 10.08.2012
^^ Na 100% nie :D.
Nie byłbym taki pewien, patrząc na "dźiub" temu kajaku :), to zapytałbym gospodarza tego wątku, Fable - was that U?:)

·
Szymek
3,597 Posts
Discussion Starter #43
Dzięki, kolego, naprawdę doceniam, że komuś się ten wątek podoba :) a zdjęcie, które zacytowałeś chyba na tapetę sobie wrzucę :p

No i mam wrażenie, że Kierownik użył sarkazmu, bo wiedział kto jest na zdjęciu ;)

·
zdradziecka morda
4,520 Posts
Pozwolę sobie użyć dziwnego określenia, ale "umiędzynarodowiłem" Twój wątek. Od 2ch dni jestem w pracy, czyli w swojej Brazylii (Rio), więc mam wreszcie mnóstwo czasu dla siebie :). Pokazałem Twoje zdjęcia i filmiki (nie mówiąc gdzie zrobione) - nikt nie chciał uwierzyć, że "to" jest w Europie. Jednym z moich współpracowników jest kolega, mieszkający na stałe w Brazylii ale kończył naszą Akademię Morską. Musiałbyś widzieć jego minę kiedy powiedziałem mu, że to Szczecin :lol:. Umarłem ze śmiechu.
BTW - żaba jest moją tapetą :D

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=S8pYFmVcrx8#t=67s
Zabawię się w detektywa - na tym filmiku "kamerujesz", mając odłożone wiosło a ztyłu ktoś pomyka. Czyżby to był wzmiankowany Kierownik SZZ? :)

·
Registered
2,823 Posts
^^ Nie, ja nie pływam kajakami, chociaż po tych zdjęciach kto wie... Kilka miesięcy temu zrobiłem patent sternika żeby poodkrywać nasze akweny, ale jeszcze nie było okazji. Cel to regaty :).

·
Szymek
3,597 Posts
Discussion Starter #46
Pozwolę sobie użyć dziwnego określenia, ale "umiędzynarodowiłem" Twój wątek. Od 2ch dni jestem w pracy, czyli w swojej Brazylii (Rio), więc mam wreszcie mnóstwo czasu dla siebie :). Pokazałem Twoje zdjęcia i filmiki (nie mówiąc gdzie zrobione) - nikt nie chciał uwierzyć, że "to" jest w Europie. Jednym z moich współpracowników jest kolega, mieszkający na stałe w Brazylii ale kończył naszą Akademię Morską. Musiałbyś widzieć jego minę kiedy powiedziałem mu, że to Szczecin :lol:. Umarłem ze śmiechu.
BTW - żaba jest moją tapetą :D
Dziś żałuję, że nie poszedłem na Akademię Morską... Nie wyobrażam sobie życia bez wody, a na zawód wybrałem grzebanie w ziemi.

Żabę mogę Ci podesłać w pełnej rozdzielczości jeśli chcesz ;)

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=S8pYFmVcrx8#t=67s
Zabawię się w detektywa - na tym filmiku "kamerujesz", mając odłożone wiosło a ztyłu ktoś pomyka. Czyżby to był wzmiankowany Kierownik SZZ? :)
Filmuje mój chłopak, a wiosłuję ja. Starałem się płynąć cicho, ale niezbyt wolno tylko że ta kombinacja jeszcze nie bardzo mi chyba wychodzi. Ale filmik się udał - przypomina mi trochę Animal Planet :D

·
Registered
3,825 Posts
^^ Szacun Fable!!

Ja byłem w tym roku na pierwszym spływie kajakowym (Korytnica) i teraz mocno mnie ciągnie w rejony przez Ciebie zaprezentowane. Rewelka i tyle!!

·
zdradziecka morda
4,520 Posts
^^ Nie, ja nie pływam kajakami, chociaż po tych zdjęciach kto wie... Kilka miesięcy temu zrobiłem patent sternika żeby poodkrywać nasze akweny, ale jeszcze nie było okazji. Cel to regaty :).
Jakieś szczegóły? (o regaty się pytam oczywiście:), bo kilka innych "patentów" również posiadam :)). Co do "odkrywania naszych akwenów" - Fable doskonale udowodnił, że jest co odkrywać :)

Dziś żałuję, że nie poszedłem na Akademię Morską... Nie wyobrażam sobie życia bez wody, a na zawód wybrałem grzebanie w ziemi.
Mnie też ciężko sobie wyobrazić życie "bez wody", ale studia na AM? - zapomnij, jest na forum kilku obecnych studentów. Wykładowcy - w większości - żart, niestety.

Żabę mogę Ci podesłać w pełnej rozdzielczości jeśli chcesz ;)
Bardzo poproszę

Filmuje mój chłopak, a wiosłuję ja. Starałem się płynąć cicho, ale niezbyt wolno tylko że ta kombinacja jeszcze nie bardzo mi chyba wychodzi. Ale filmik się udał - przypomina mi trochę Animal Planet :D
Odwrotnie - niech się Animal Planet, Tobie kłania :lol:

·
Pobierowo jest OK!
12,514 Posts

·
Pogodno
1,443 Posts
Eleganckie zdjęcia, widać na nich ogrom różnych ciekawych organizmów ale także jak wiele zieleni i cieków wodnych otacza Szczecin. Wtrącając się w dyskusję na temat wykładowców AM to od siebie dodam tyle, że posiadają dużą wiedzę ale nie zawsze potrafią ją przekazać. Jak to wszędzie bywa mają plusy i minusy.

·
Szymek
3,597 Posts
Discussion Starter #51
Dziwnie się czuję, kiedy w moją stronę jest kierowanych tyle komplementów :bowtie:

Bardzo poproszę
Fable, wrzuć proszę linka do tego wątku, również bym zmienił w końcu swoją aktualną tapetę w postaci nowego Forda Mondeo, który wyjdzie w 2013 roku. :)
tu jest pełna wersja zdjęcia z Hipno-Ropuchem ;)

A wykładowcy są na każdej uczelni lepsi i gorsi. Ja do kilku swoich też mam parę uwag - to po prostu urok uczelni (chyba wszystkich).

·
zdradziecka morda
4,520 Posts
Eleganckie zdjęcia, widać na nich ogrom różnych ciekawych organizmów ale także jak wiele zieleni i cieków wodnych otacza Szczecin. Wtrącając się w dyskusję na temat wykładowców AM to od siebie dodam tyle, że posiadają dużą wiedzę ale nie zawsze potrafią ją przekazać. Jak to wszędzie bywa mają plusy i minusy.
:lol:, rozbawiłeś mnie okrutnie, zaznaczę iż nie haham się z Ciebie, a z owych wykładowców (z których większość znam), co to nie zawsze umią przekazać wiedzę. Zakładam, że jesteś studentem "nawigacji", jeśli chciałbyś dowiedzieć się czegoś "zabawnego" na temat swoich wykładowców, to daj cynk na mój pm

Dziwnie się czuję, kiedy w moją stronę jest kierowanych tyle komplementów :bowtie:
oj tam, oj tam :)

Dzięki serdeczne. Na tym zdjęciu hipno-ropuch, jeszcze bardziej jest ... sexy?:lol:

wykładowcy są na każdej uczelni lepsi i gorsi. Ja do kilku swoich też mam parę uwag - to po prostu urok uczelni (chyba wszystkich).
AM jest bardzo specyficzną uczelnią, dlatego dochodzi na niej do absurdów, niemożliwych, gdzie indziej.

·
Moderator
38,583 Posts
;)

·
Pogodno
1,443 Posts
Akurat jestem na Inż-Ekonomicznym transportu;) Ale niekiedy mam zajęcia z wykładowcami z Nawigacyjnego i Mechanicznego więc możesz na PM napisać coś:D

·
Einmal ist keinmal
863 Posts
A jak bardzo niebezpieczne to jest? ;)

41 - 60 of 457 Posts