SkyscraperCity banner

1 - 20 of 231 Posts

·
...
12,026 Posts
Discussion Starter #1
W samym centrum Szczecina trwa inwestycja Modehpolmo.
Zaprojektowany budynek będzie obiektem mieszkalno – usługowym położonym na działce u zbiegu ulic Kaszubska/Partyzantów/Stoisława w Szczecinie. Budynek składał się będzie z 5-6 kondygnacji (w skrzydle prostopadłym do ul. Partyzantów na 6 kondygnacji znajduje się 5 mieszkań ) z garażowcem w części podziemnej.

Projektowany obiekt wkomponowany zostanie pomiędzy istniejące już budynki, z którymi wspólnie tworzył będzie wewnętrzny dziedziniec. Od strony dziedzińca w trzech narożnikach budynku zaprojektowano wejścia do trzech klatek schodowych. Każda klatka zaopatrzona zostanie w dźwig osobowo – towarowy. Wejścia na dziedziniec usytuowano od ul. Partyzantów i Stoisława. Od ul. Partyzantów również zaprojektowano wjazd do garażu podziemnego.
Teren na którym zlokalizowana będzie inwestycja położony będzie w okolicy jednego z najbardziej ruchliwych punktów Szczecina jakim jest Brama Portowa. Takie umiejscowienie inwestycji podwyższa atrakcyjność lokalizacji ze względu na szybki dostęp do centrum i infrastruktury miasta.

·
bramaportowa.pl
11,022 Posts
Nie ma tam jakiegoś fajnego podestu żeby dało radę pstryknąć fotki do środka?
Kurde blisko mam i jakoś tak głupio, że się jeszcze tam nie przeszedłem...

·
Banned
5,488 Posts
/\ no właśnie trzebaby było wesprzeć Raine'go, bo nam się chłopak zamęczy/zazdjęciuje ;) :)

PS
gorzej, że ja nie mam aparatu, ale może cosik się na to poradzi :)

·
Moderator
38,577 Posts

^^ Pewnie z tej barierki :hahaha:

·
Moderator
38,577 Posts
^^ Hehe, ale to tak specjalnie, aby było widać :D

·
bramaportowa.pl
11,022 Posts
Tak, robiłem z tego miejsca :D ale nie z barierki (te 3 pierwsze z zamieszczonych) oraz z klatki tego biurowca po prawej - przez szybę - za dużo kwiatów do ściągania z parapetu, w dodatku okna tam są jakoś tak dziwnie przy skosie schodów :)

edit: czy ten zielony ufolud na planie sytuacyjnym trzyma w ręku aparat czy mi się tylko wydaje? :D

·
Registered
212 Posts
kurde , a przechodizłem tamtędy do kafejki internetowej dosyc często i zam każdym razem zastanawialem się co yam budują hem

·
Moderator
38,577 Posts
tak, aparat :D:D:D czyli zgadłem skąd robiłeś część zdjęć ;)

·
Moderator
38,577 Posts

·
...
12,026 Posts
Discussion Starter #16
Aktualności z placu budowy przy ul. Wojska Polskiego 117 a
Autor: Źródło: Modehpolmo

Na budowie przy ul. Wojska Polskiego trwa stawianie ścian garażowca od strony ulic Wyspiańskiego i Wojska Polskiego.

Już wkrótce rozpoczniemy ich stawianie od strony ul. Miłaszewskich.
Prace przebiegają zgodnie z harmonogramem budowy.

Autor: Źródło: Modehpolmo

·
bramaportowa.pl
11,022 Posts
Dzięki Raine :) nie będę się powtarzał ze swoimi awariami - ale raz już tam w weekend szedłem ... także teraz mogę spać spokojnie ;)

·
Moderator
38,577 Posts
18 IX

1 - 20 of 231 Posts