SkyscraperCity banner
1 - 20 of 159 Posts

·
Registered
9,836 Posts
Ya bu U/c mi Feazdek uluslararası forumda U/C diye paylaşmış.

·
Registered
9,836 Posts
Öyle diyorsan öyle olsun kardeş U/C olması beni sevindirdi gördüm o yüzden sordum.Selçuklu Kulesinin elinden alacak rekoru.2 metre daha uzun olsaydı keşke 178 metre (584ft) olsaydı neyse devamı gelir.150+m 3 üncü Ankara için İzmir 2 Konya 1 Mersin 1.Şu Mertim geçsin kuleler İstanbul hariç.İstanbul'da Mertim'den uzun gökdelen mevcut başka şehir de Mertim'den uzun yok.

·
Registered
451 Posts
Öyle diyorsan öyle olsun kardeş U/C olması beni sevindirdi gördüm o yüzden sordum.Selçuklu Kulesinin elinden alacak rekoru.2 metre daha uzun olsaydı keşke 178 metre (584ft) olsaydı neyse devamı gelir.150+m 3 üncü Ankara için İzmir 2 Konya 1 Mersin 1.Şu Mertim geçsin kuleler İstanbul hariç.İstanbul'da Mertim'den uzun gökdelen mevcut başka şehir de Mertim'den uzun yok.
ankarada bu mania dalgası yüzünden en uygun bölgeye yapılamıyor yüksek yapılar, sözünü ettiğim bölgede gerçek uzunlukları düşürülen 2-3 tane gökdelendende söz etmek mümkün.Çankaya bölgesi tarafında 5 yıla kadar zaten istanbul ile kafa kafaya çekişecek gökdelenler için projeler var.

·
re re re ra ra ra
4,745 Posts
Looks like it's pretty far from everything. I would have expected such a project to be part of Ankara's new CBD area...

·
Melody of a lost soul
164 Posts
Any new updates on the project?

·
Registered
247 Posts
Buraya yakın bir üye yok galiba :) 1 ay önce geçtiğimde temel kazısı neredeyse bitmek üzereydi, belki temel atıldı haberimiz yok.

·
Head Knockin' Forever
12,983 Posts
Evet çok alakasız bir yer maalesef. Kazıklar falan yapılmış ama henüz kazısı bitmemiş galiba.

Bir de Ankamall'e yakın bir yere avm mi yapılıyor?

·
Mamma Li Turchi
669 Posts
Evet çok alakasız bir yer maalesef. Kazıklar falan yapılmış ama henüz kazısı bitmemiş galiba.

Bir de Ankamall'e yakın bir yere avm mi yapılıyor?
bugün gittim fakat herhangi bir iş makinesi bile görmedim o çevrede proje üzerindemi yoksa birşey mi gördün.

1 - 20 of 159 Posts