SkyscraperCity banner

1 - 20 of 140 Posts

·
Banned
Joined
·
6 Posts
З цікавого,що зараз починають будувати в Тагілі.

Опис проекту:

В рамках проекту заплановано будівництво Дитячого льодового палацу спорту, придатного для проведення масових занять фізкультурою і спортом, а також спортивних змагань та культурно-масових заходів.
http://invest-tagil.ru/platforms/map/550/

Опис проекту:

В рамках проекту заплановано створення розважального зоологічного парку, де головним об'єктом є самі різноманітні тварини, зібрані з усього світу як представники земної фауни. Це ландшафтний комплекс, для якого характерна наявність архітектурних споруд різного призначення, що забезпечують життєдіяльність звірів, птахів, плазунів.
http://invest-tagil.ru/platforms/map/120/

В рамках проекту на горі «Довгої» в околицях Нижнього Тагілу заплановано створення розважального водного комплексу - аквапарку, що пропонує споживачам високоякісні і різноманітні послуги комфортного відпочинку для відвідувачів будь-якого віку, що поєднує в собі пристрої для водного відпочинку та розваг, включаючи плавальні та ігрові басейни з водними атракціонами для дітей і дорослих, гідромасажні ванни, сауни, солярії, та інші оздоровчі заходи.
http://invest-tagil.ru/platforms/map/127/

Опис проекту:

В рамках проекту заплановано створення тематичних зон: полігони для демонстрації вогневих і ходових можливостей техніки; зони військово-історичної реконструкції; культурно-дозвіллєві зони. Основною метою парку розваг є популяризація служби у Збройних силах, патріотичне виховання молоді та демонстрація можливостей сучасної бойової техніки. Ідея проекту в тому, щоб будь-яка людина з сім'єю або друзями міг тут відпочити, розважитися і в той же час зануритися в армійське життя, відчути сучасну потужність російських Збройних сил.
http://invest-tagil.ru/platforms/map/123/

Опис проекту:

В рамках проекту заплановано створення самого популярного і відвідуваного торгово-розважального центру в місті, розрахованого на всі групи споживачів. Великий акцент зроблений на зону для відпочинку та розваг, до якої відноситься кінотеатр, концертний зал, більярдний клуб, боулінг-клуб і дитячий розважальний комплекс.
http://invest-tagil.ru/platforms/map/121/

Опис проекту:

В рамках проекту передбачено розвиток інфраструктури культурно-пізнавального туризму, екологічне та культурна освіта відвідувачів, шляхом створення необхідної інфраструктури за відновлення та створення нових об'єктів на території існуючого розплідника. Проектом передбачено створення колекцій рідкісних рослин світової флори, створення експозицій і досвідченого ділянки для вивчення плодово-ягідних, овочевих і квітково-декоративних культур. Ландшафтно-екологічний підхід збереження уральської середовища. Вирощування садивного матеріалу для виконання робіт з озеленення парків, скверів, бульварів та інших територій міста.
http://invest-tagil.ru/platforms/map/128/
 
1 - 20 of 140 Posts
Top