SkyscraperCity banner

1 - 20 of 37 Posts

·
Registered
81 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Na dysku mam trochę zdjęć z zeszłorocznej podróży skuterem dookoła Tajwanu. Postaram się wrzucać w miarę możliwosci.

·
Registered
81 Posts
Discussion Starter · #2 ·
Wyjazd późnym wieczorem z Taipei

Yilan nocą

W drodze do Hualian

Tak się wymusza pierwszenstwo

No i jestesmy, cmentarz w Hualian

·
Registered
81 Posts
Discussion Starter · #3 ·
miejscowa ekipa pod bazą wojskową

co ciekawe, pod samą baza aż roi się od chińskich wycieczek, ciekawe to uczucie patrzeć jak nieodlączna częsć Chin przygotowuję się do obrony przed...Chinami

popatrzylismy trochę na lądujące samoloty

mnisi wyglądali na słabo zainteresowanych

·
Registered
81 Posts
Discussion Starter · #4 ·
pogoda była słaba więc ruszylismy w dalszą drogę wzdłuż wschodniego wybrzeża do Taitung

po drodze mijamy zwrotnik raka

jestesmy na miejscu - Taitung, można powiedzieć wreszcie cywilizacja.

·
Registered
81 Posts
Discussion Starter · #7 ·
pogoda ciągle taka sobie... ruszamy na północ drogą 197

widok z góry na kolejną bazę wojskową (plus Green Island)

i Taitung

·
Registered
81 Posts
Discussion Starter · #10 ·
no to dalszy ciąg, w sumie nic ciekawego, pola ryżowe, góry i jak na Tajwan, bardzo pusto

·
and we flew away
9,647 Posts
http://img88.imageshack.us/img88/5646/taiwantrip178.jpg
Jak ja kocham takie klimaty.

Mihao, jeśli nie sprawi Ci to większego problemu, to fajnie by było, gdybyś numerował zdjęcią - prościej później się odnosić do konkretnych fot bez ich cytowania :)

·
user
24,083 Posts
Genialny tytuł wątku, nie mogłem się oprzeć by nie zajrzeć. Dodany do subskrypcji.
Jak najwięcej fotek proszę - a pole ryżowe wcale nie nudne, piękne po prostu.
No i sam pomysł żeby na skuterze- świetny :)

·
and we flew away
9,647 Posts
Następnego dnia wyruszamy promem na Orchid Island
Coś szybko to idzie, już jesteście prawie w połowie wyspy ;-). Ile dziennie robiliście kilometrów?

13 - genialne sa te kręte drogi. Na Tajwanie potrzebujesz jakiegoś prawa jazdy by jeździć skuterem?

·
Registered
81 Posts
Discussion Starter · #18 ·
jesli dobrze pamiętam w 5 lub 6 dni zrobilismy jakies 2300 km...(wykluczajac Orchid Island gdzie jeździlismy wypożyczonymi skuterami) no ale generalnie caly dzien na skuterach. Po powrocie można to było odczuć , że się tak wyrażę jesień sredniowiecza. Jesli chodzi o prawo jazdy. Już kilka lat jeżdzę na Tajwanie używając międzynarodowego prawka ale na samochody. Uprawnia do jeżdzenia skuterem o pojemnosci do 50 cc. Ja jeżdzę 125tką i jakos zawsze udaje się dogadać z Policją. Slyszałem o przypadku Polaka potrąconego przez lokalną, nie miał prawa jazdy, a mimo wszystko orzeczona została wina Tajwańcyka. Dziwne trochę, może sciemniał :nuts:

1 - 20 of 37 Posts