SkyscraperCity banner

641 - 660 of 680 Posts

·
Moderator
8,565 Posts
Viimaste uudiste järgi EBRD võtab oma laenu tagasi käimasoleva uurimise tõttu seega ehitus jääb seisma.

Veidi vandenõu lõhnaline asi on. Kriminaaluurimine väga mugaval ajal kui poliitikat jälgida. Pealegi on taoline korruptsioon Tallinnas pigem tavaks kui erandiks ja küsimust tekitab pigem kas Tederil jäi mõni kilekott õigel ajal liigutamata.

·
Moderator
8,565 Posts
Martin Helme on sinuga täiesti nõus. Kuid ei ole märganud, et peale tema veel keegi oleks taolisi kahtlusi püstitanud. Mul on küll väga raske uskuda, et kapo selliste vandenõudega tegeleb.
EKRE pole ilmselt veel oma propagandavastust kokku pannud. Kapo viimaste aastate korruptsiooniuurimised kipuvad üsna ebamäärased olema. Savika keiss,Tallinna Sadam...

·
Registered
111 Posts
Arhitektuurikonkursil oli ju hoopis tesitsugune sillakavand ,selline üles-alla käiv lahendus.

Mis värk seal õieti käib?

·
Registered
173 Posts
Arhitektuurikonkursil oli ju hoopis tesitsugune sillakavand ,selline üles-alla käiv lahendus.

Mis värk seal õieti käib?
Seda teemat arutatud siin juba. Pmst ei jätkunud raha.

·
Registered
447 Posts
2018 artiklist:
"See riivab väga tugevalt meie huve, kui ehitatakse selline monstersadam. Räägitakse, et sellest tuleb uus maamärk või meremärk, silla funktsioon selle puhul polegi ehk nii tähtis," ütleb Lootsi Holdingu juhataja Rein Tõntson. Tõntson ei mõista, miks peaks üldse sinna silla rajama. "Inimesi seal praktiliselt ei käigi, see on vaikne koht. Nüüd siis inimesed, kes lähevad D-terminali, tuuakse meie akende alla," on Tõntson pahane.
igasugust mitte autosid omavat kõntsa on ju siis aknast näha. kohutav!

·
Registered
213 Posts
mulle paistab, et võiks selle taevasse ulatuva osa ära jätta. täiesti sümpaatne ja inimmõõtmeline see madal tavaline sild. üldiselt aga, see et pool vett kinni pandi muutis 100% silla välimust. kui see oleks olnud võistlustingimustes , siis oleks kindlasti saanud muud lahendused. minu pärast võiks sellisel juhul olla tavaline puidust sild, mille saab vertikaalseks tõsta.100x odavam ja meeldivam kui ufo-sild.

641 - 660 of 680 Posts